کد خبر: ۲۱۳۸۴۷
تاریخ انتشار: ۰۸:۳۶ - ۱۷ آبان ۱۴۰۲ - 08 November 2023
در زمینه‌ی دانش، قائل به پژوهش‌هایی هستیم که بتواند مسائل و چالش‌های روز را حل نماید. می‌بایست شرکت بیمه دی را به سمتی سوق داد تا به عنوان یکی از شرکت‎‌های برتر در زمینه‌ی تولید دانش در کشور مطرح گردد.

اولین نشست کمیته پژوهشی بیمه دی با حضور مدیرعامل این شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل؛ طاهر موهبتی مدیرعامل بیمه دی با تأکید بر دانش‌محوری در مدیریت بیمه دی اظهار کرد: در زمینه‌ی دانش، قائل به پژوهش‌هایی هستیم که بتواند مسائل و چالش‌های روز را حل نماید. می‌بایست شرکت بیمه دی را به سمتی سوق داد تا به عنوان یکی از شرکت‎‌های برتر در زمینه‌ی تولید دانش در کشور مطرح گردد.

موهبتی همچنین افزود: در دنیای پر تحول امروز، اگر شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی به دنبال نوآوری از طریق تولید دانش نباشند، شکست خواهند خورد. از این رو، شرکت بیمه دی نیز می‌باید با تولید علم و دانش در پی ایجاد مزیت رقابتی باشد. موهبتی اظهار امیدواری کرد؛ با بهره‌گیری از دانش جوانان مستعد و اندیشه‌های نو، در راستای تحول و نیل به اهداف شرکت گام‌های مؤثری برداشته شود.

گفتنی است کمیته پژوهشی بیمه دی با دستور مدیرعامل و با هدفِ استقرارِ نظام‌مندِ دانش‌محوری و دانش پژوهی در شرکت بیمه دی تشکیل شده است و اعضاء آن در تلاش‌اند تا اهداف مذکور در همه ارکان شرکت گسترش یابد.

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: