کد خبر: ۲۱۳۷۸۵
تاریخ انتشار: ۰۷:۵۲ - ۱۵ آبان ۱۴۰۲ - 06 November 2023
در مهرماه سال‌جاری مبلغ ۱۵‌هزار و ۱۶۳ میلیارد و ۶۴۸میلیون ریال تسهیلات خرد به حوزه‌‌‌های ازدواج، فرزندآوری، قرض‌‌‌الحسنه خوداشتغالی و کمک ودیعه مسکن مستأجران اختصاص داده است.

بانک سپه در مهرماه سال‌جاری مبلغ ۱۵‌هزار میلیارد ریال تسهیلات خرد پرداخت کرده است.

به گزارش بانک سپه در مهرماه سال‌جاری مبلغ ۱۵‌هزار و ۱۶۳ میلیارد و ۶۴۸میلیون ریال تسهیلات خرد به حوزه‌‌‌های ازدواج، فرزندآوری، قرض‌‌‌الحسنه خوداشتغالی و کمک ودیعه مسکن مستأجران اختصاص داده است.


این بانک که در زمره بانک‌های برتر در زمینه پرداخت تسهیلات قرض‌‌‌الحسنه ازدواج است، در راستای اجرای تکالیف ابلاغی بانک مرکزی، به ۴‌هزار و ۳۹۵ پرونده میزان ۹‌هزار و ۱۸۰ میلیارد و ۳۶۰میلیون ریال تسهیلات قرض‌‌‌الحسنه ازدواج با کارمزد ۴‌درصد در مهرماه سال‌جاری پرداخت کرده است.

این بانک همچنین در حوزه تسهیلات قرض‌‌‌الحسنه فرزندآوری در مدت مذکور یک‌هزار و ۹۰۳ میلیارد و ۵۰۰میلیون ریال برای ۲‌هزار و ۸۷۰ فقره پرونده اختصاص داده است. در همین راستا بانک سپه میزان ۳‌هزار و ۴۳۳ میلیارد و ۸۸میلیون ریال در قالب ۲‌هزار و ۸۷۰ فقره پرونده تسهیلاتی قرض‌‌‌الحسنه خوداشتغالی به معرفی‌‌‌شدگان کمیته امداد امام خمینی (ره) و ۶۴۶ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال در رابطه با تسهیلات کمک ودیعه مسکن مستأجران بر اساس مصوبه شورای پول و اعتبار برای یک‌هزار و ۹۳ پرونده در مدت مورد اشاره پرداخت کرده است.

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: