کد خبر: ۲۱۳۴۹۷
تاریخ انتشار: ۰۸:۴۸ - ۲۷ مهر ۱۴۰۲ - 19 October 2023
مدیرعامل بیمه دانا و هیئت همراه ایشان، در بازدید خود از گروه صنایع غذایی میهن، بر تقویت مناسبات و گسترش همکاری‌های بیمه‌ای متقابل و بیش از پیش، تأکید کردند.

مدیرعامل بیمه دانا و هیئت همراه ایشان، در بازدید خود از گروه صنایع غذایی میهن، بر تقویت مناسبات و گسترش همکاری‌های بیمه‌ای متقابل و بیش از پیش، تأکید کردند.

به گزارش روابط‌عمومی بیمه دانا، دکتر رضا جعفری روز دوشنبه ۲۴ مهر‌ماه جاری با همراهی اعضای هیئت‌مدیره، قائم‌مقام، معاونان مدیرعامل، برخی از مدیران ستادی و اجرایی شرکت از بخش‌های مختلف گروه صنایع غذایی میهن «همچون‌کارخانه قدیم و جدید، شهرک لبنی و نوشیدنی» که از قدیمی‌ترین بیمه‌‌گذاران این شرکت است، بازدید و در جریان چگونگی تولید محصولات این شرکت قرار گرفتند.

مدیرعامل بیمه دانا در این بازدید، ضمن ابراز خشنودی از حضور در جمع یکی از بزرگ‌ترین بیمه‌گذاران این شرکت و تأکید بر گسترش روابط و همکاری‌های بیمه‌ای، ارائه بهترین و باکیفیت‌ترین نوعِ خدمات بیمه‌ای به کارکنان شرکت لبنیاتی میهن را افتخاری بزرگ برای بیمه دانا دانست و عنوان کرد: امیدوارم با گسترش و تقویت روابط بیمه‌ای متقابل، بتوانیم تمامی ظرفیت‌های خود را در جهت تقویت ابزارها و عناصر مدیریت ریسک در صنایع تحت پوشش بیمه، تأمین آرامش خاطر و امنیت روانی کارکنان این شرکت در امور بیمه‌ای به کار بگیریم.

دکتر رضا جعفری همچنین، گروه صنایع غذایی میهن را از بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین شرکت‌های تولیدی کشور خواند و افزود: امیدوارم همواره شاهد افزایش تعامل و مناسبات دوجانبه بین بیمه دانا و گروه صنایع غذایی میهن باشیم. در این بازدید همچنین ایوب پایداری مدیرعامل صنایع غذایی میهن و چند تن از مدیران ارشد آن، با ابراز خرسندی از حضور مدیران بیمه دانا در این شرکت، ابراز امیدواری کردند: روابط و همکاری‌های دوجانبه با بهینه‌شدن قراردادهای موجود، بیش از پیش گسترش یابد.
گفتنی است: گروه صنایع غذایی میهن با بیش از ۵۰ هزار نفر کارمند، افزون بر ۲۰ سال است که تحت پوشش انواع خدمات بیمه‌ای شرکت بیمه دانا قرار دارند.

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: