کد خبر: ۲۱۳۱۷۱
تاریخ انتشار: ۰۹:۴۰ - ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - 02 October 2023
بر اساس آخرین شماره رتبه‌بندی سالانه موسسه برند فایننس، وام‌دهنده دولتی روسیه، اسبربانک عنوان قوی‌ترین برند را در بین موسسات مالی اروپایی به دست آورده است.

اسبربانک روسیه در صدر رتبه‌بندی برندهای مالی اروپا قرار گرفت.

به گزارش ایسنا به نقل از بیزنس، بر اساس آخرین شماره رتبه‌بندی سالانه موسسه برند فایننس، وام‌دهنده دولتی روسیه، اسبربانک عنوان قوی‌ترین برند را در بین موسسات مالی اروپایی به دست آورده است.

شرکت مشاوره برند فایننس مستقر در لندن، ۵۰۰۰ نام از بزرگ‌ترین نام‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهد و بیش از ۱۰۰ گزارش منتشر و شرکت‌ها را در همه بخش‌ها و کشورها رتبه‌بندی می‌کند. این موسسه با ارزش‌ترین و قوی‌ترین برندهای اروپایی در رتبه‌بندی سالانه اروپا در سال ۲۰۲۳ را معرفی کرد.

قدرت برندها بر سرمایه‌گذاری بازاریابی، ارزش سهام سهامداران و عملکرد تجاری است و نشان می‌دهد که یک شرکت چقدر موثر سرمایه‌گذاری می‌کند، آگاهی از برند را توسعه می‌دهد، از اعتبار خود مراقبت و وفاداری مشتری را تثبیت و چقدر موفقیت‌آمیز تجارت خود را اداره می‌کند.

اسبر بانک با پیشی گرفتن از اچ‌اس‌بی‌سی، سانتاندر بانک و بارکلیز، چهارمین بانک با ارزش اروپا شد. علاوه بر این، غول بانکداری روسیه با قرار گرفتن در رتبه ۳۷ وارد ۴۰ رتبه برتر رتبه‌بندی ارزش برند شد.

علاوه بر این، اسبربانک با امتیاز شاخص قدرت برند ۸۸.۲/۱۰۰، بالاتر از میشلین، لامبورگینی و رولکس به‌عنوان هفتمین برند قوی اروپایی معرفی شد.

دفتر مطبوعاتی اسبر در بیانیه‌ای اعلام کرد: گزارش برند فایننس نشان می‌دهد که علیرغم شرایط سخت در بازارهای خارجی، بانک روسی نتایج مالی قوی نشان می‌دهد، به توسعه محصولات نوآورانه و خدمات در سطح جهانی ادامه می‌دهد، اعتماد بیش از ۱۱۰ میلیون مشتری خصوصی و شرکتی را حفظ می‌کند و در بین برترین‌های اروپایی باقی می‌ماند.

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: