کد خبر: ۲۱۲۴۰۹
تاریخ انتشار: ۱۰:۴۷ - ۲۹ مرداد ۱۴۰۲ - 20 August 2023
با حکم مدیرعامل بیمه باران
مریم رئوفی یکی از پرسابقه‌ترین نمایندگان فروش بیمه باران، با دریافت حکم به‌عنوان مدیر ارشد فروش منصوب شد.

مریم رئوفی یکی از پرسابقه‌ترین نمایندگان فروش بیمه باران، با دریافت حکم به‌عنوان مدیر ارشد فروش منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی بیمه باران، مریم رئوفی که از ابتدای تأسیس بیمه باران به‌عنوان یکی از کوشاترین اعضای شبکه فروش فعالیت می‌کند، به‌موجب این حکم به‌عنوان مدیر ارشد فروش انتخاب شد.

رئوفی با اشاره به اهمیت دریافت این حکم گفت: «من از ابتدای تأسیس شرکت بیمه باران مفتخرانه در جلساتی که راهبردها و استراتژی‌های شرکت بنیان نهاده می‌شد حضور داشتم و تلاش می‌کردم، نقطه نظرات شبکه فروش را به مدیران ارشد شرکت بیمه باران منتقل کنم. اکنون در چهارمین سال فعالیت بیمه باران، هیچ لذتی برایم بالاتر از این نیست که شاهد بالندگی و توسعه بازار آن باشم.»

او در ادامه افزود: «حضور و فعالیت در شبکه فروش بیمه باران برای من حکم کلاس درس را داشت، من توانستم دانش خود را درزمینهٔ فروش بیمه زندگی و حوزه مالی تعمیق کنم.»

رئوفی تصریح کرد: «با مسائل سخت و آسانی که در این مسیر پیش می‌آمد، می‌دانستم می‌توانم نگاه همه‌جانبه‌تری به مسائل بیاندازم و وسعت دید پیدا کنم. به همین علت همیشه از چالش‌ها استقبال کردم و تلاش کردم در هر تهدیدی فرصتی بیابم و بر نقاط مثبت متمرکز شوم.»

او در ادامه با اشاره به فعالیت حرفه‌ای در حوزه فروش بیمه زندگی گفت: «من طی سال‌ها تجربه به این باور رسیده‌ام که برای ورود به صنعت بیمه زندگی باید از جنس مردم بود و نگاه منفعت‌طلبانه و به‌اصطلاح کاسب‌مابانه نداشت. وقتی جنس دغدغه‌ها و خواسته‌هایت با مردم یکسان باشد، قطعاً پلی از اعتماد میان مشتریان و فعالیتت ایجاد می‌کنی که می‌تواند پشتوانه حرفه‌ات شود.»

مدیر ارشد فروش بیمه باران تصریح کرد: «بنابراین اگر شخصی تصمیم بگیرد وارد این صنعت شود، باید ارتباط خود را با مردم تقویت کند. از سوی دیگر، همکاری با بیمه باران به سبب فراهم کردن بستر آموزش تخصصی، این مزیت بزرگ را دارد که به شما امکان می‌دهد به‌طور حرفه‌ای وارد حوزه فروش بیمه زندگی شوید و در ارائه خدمات مالی به مشتریان مهارت‌های کافی را به دست بیاورید.»

رئوفی با اشاره به برنامه‌های آینده خود افزود: «به‌طورقطع برنامه‌ها و راهبردهای منسجمی برای تقویت فعالیت‌های شبکه فروش خوددارم و با دریافت این حکم، عزم راسخ‌تری برای پیگیری این امور پیدا کردم. اکنون ضمن تقویت شبکه خود، همواره در تلاش خواهم بود تا آن‌ها را به‌سوی تعمیق دانش مالی سوق دهم تا بتوانند در جایگاه مشاور مالی امین، متخصص، معتمد و حرفه‌ای بدرخشند.»

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: