کد خبر: ۲۱۱۹۴۶
تاریخ انتشار: ۱۱:۳۳ - ۰۹ مرداد ۱۴۰۲ - 31 July 2023
مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با تأکید بر اینکه تولید در شرایط اقتصاد کنونی جهاد در راه خداست، گفت: طرح کالاکارت بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با هدف تسهیل و خدمت‌رسانی به چرخه تولید و عرضه کالای ایرانی طراحی و اجرا شده است.

مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با تأکید بر اینکه تولید در شرایط اقتصاد کنونی جهاد در راه خداست، گفت: طرح کالاکارت بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با هدف تسهیل و خدمت‌رسانی به چرخه تولید و عرضه کالای ایرانی طراحی و اجرا شده است.

به گزارش روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، دکتر «سید سعید شمسی‌نژاد» مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، دکتر «روح‌الله قاسمیان» مشاور مدیرعامل و رئیس اداره کل روابط عمومی و امور مشتریان بانک، «احسان غلامی» رئیس اداره کل بازاریابی و توسعه کسب‌وکار بانک، «سید حسین دامادی» مدیر شعب بانک در استان قم، «مهدی شهریاری» مدیرعامل مؤسسه آتیه رفاه همکاران مهر ایرانیان و «رضا رمضانی» رئیس شعبه مستقل مرکزی طالقانی از گروه صنعتی پاکشوما (تولیدکننده انواع لوازم خانگی) بازدید کردند.

در این بازدید دکتر «سید سعید شمسی‌نژاد» مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با ابراز خرسندی از ارتقا و توسعه فعالیت این مجموعه، گفت: خوشبختانه پیرو دستور مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) در خصوص جلوگیری از قاچاق لوازم خانگی به کشور شاهد رشد و رونق تولید ملی در این حوزه هستیم، گروه صنعتی پاکشوما نیز نمونه عینی این دستور بوده است.

وی ادامه داد: تا کنون بانک قرض‌الحسنه مهر ایران برای خرید اقساطی کالا و خدمات ایرانی با بیش از ۷ هزار فروشگاه و مرکز قرارداد همکاری امضا کرده و متقاضیان می‌توانند برای خرید کالا از وام قرض‌الحسنه با کارمزد ۴درصد استفاده کنند.

پنل‌های ارائه خدمت در پذیرنده‌های شرکت پاکشوما ایجاد می‌شود
دکتر «شمسی‌نژاد» از آمادگی بانک برای ایجاد پنل‌های ارائه خدمت در پذیرنده‌های معرفی شده از سوی گروه صنعتی پاکشوما خبر داد و گفت: ما یک طرح بسیار موفق در فروش بیمه خودرو با شرکت بیمه دانا داریم که متقاضیان می‌توانند بدون مراجعه به بانک از وام ۱۲ماهه استفاده و خودروی خود را بیمه کنند.

وی ادامه داد: لازم است در فروشگاه‌های لوازم خانگی این اتفاق بیفتد و مشتریان تنها با مراجعه به فروشگاه‌های طرف قرارداد بانک بتوانند از طرح اعتباری کالاکارت استفاده کنند.

مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با تأکید بر اینکه با ارائه پنل خدمت در پذیرندگی (فروشگاه‌های طرف قرارداد) مشکل نوسان در عرضه و فروش نیز حل می‌شود، گفت: وقتی مجموعه‌ای توانسته در این شرایط‌ اقتصادی با اشتغال‌زایی بیش از ۲۳۰۰ نفر در تولید و تنوع کالای لوازم خانگی ایرانی سرآمد شود، نه تنها ما بلکه همه مسئولان باید تمام‌قد در خدمت رفع نیازها و دغدغه‌های آن‌ها باشند.

طرح مهریارحامی کارکنان شرکت‌هاست
دکتر « شمسی‌نژاد» با اشاره به اینکه بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به دنبال ارائه مجموعه‌ای کامل از خدمات بانکی به مردم است، گفت: طرح‌های بانک فقط به کالاکارت خلاصه نمی‌شود و به دنبال تحقق شعار«کارت مهر، کارت زندگی» هستیم و با این طرح در زمینه خدمت‌رسانی انواع بیمه‌ها، فروش انواع محصول، ایجاد سفرکارت و... فعالیت خواهیم کرد.

وی با تشریح طرح حمایتی از کارکنان سازمان‌ها و شرکت‌های تولیدی موسوم به طرح «مهریار»، گفت: در این طرح سازمان‌ها و شرکت‌های تولیدی با متمرکز کردن حساب حقوق و دستمزد کارکنان خود در شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران می‌توانند از وام قرض‌الحسنه بهره‌مند شوند.
«شمسی‌نژاد» افزود: از زمان اجرای این طرح بیش از ۲۳هزار میلیارد تومان ورودی منابع داشته‌ایم و ۱۸۰۰ سازمان و شرکت خصوصی و دولتی با اجرای طرح مهریار برای بیش از ۵۰۰ هزار پرسنل خود وام قرض‌الحسنه فراهم کرده‌اند.

طرح‌های بانک قرض‌الحسنه مهر ایران منجر به رفاه عمومی مردم می‌شود
در ادامه این بازدید، «اکبر ابراهیمی» مدیرعامل گروه صنعتی پاکشوما با تأکید بر اینکه طرح کالاکارت بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به رشد تولید و رونق اقتصاد کشور کمک می‌کند، گفت: حمایت از تولیدکننده متعهد ایرانی می‌تواند خیر و برکت بانک قرض‌الحسنه مهر ایران را دوچندان کند.

وی یکی از مهمترین دغدغه‌های کنونی شرکت‌های تولیدی را تأمین نیروی‌ انسانی، عنوان کرد و گفت: پیشنهادی را مطرح کردیم تا زندانیان جرائم غیرعمد را با حقوق و مزایای کافی به کار گیریم.

مدیرعامل شرکت تولید پاکشوما با اعلام اینکه در سال جاری توانسته‌ایم به‌ رغم مشکلات عدیده ۲۰ درصد افزایش سطح تولید داشته باشیم، گفت: در حال حاضر در تولید ماشین لباسشویی ۳۴ درصد و در تولید ماشین ظرفشویی بیش از ۴۰ درصد بازار کشور را در اختیار داریم.

وی از فعالیت ۶۰۰ فروشگاه محصولات لوازم خانگی پاکشوما در سطح کشور خبر داد و گفت: متأسفانه به دلیل اینکه مردم در خرید لوازم خانگی دچار مشکل هستند، لازم است طرح فروش اعتباری و اقساطی با حمایت بانک قرض‌الحسنه مهر ایران تقویت شود و دغدغه پذیرندگان (فروشندگان) محصولات نیز در این مسیر کاهش یابد.
«ابراهیمی» با بیان اینکه جامعه کارگری باید از حمایت‌های ویژه بانک قرض‌الحسنه مهر ایران برخوردار شود، گفت: هر طرحی که منجر به اشتغال‌زایی و افزایش سطح رفاه عمومی مردم شود، مورد حمایت گروه صنعتی پاکشوما قرار می‌گیرد.


در پایان مراسم مدیران ۲ مجموعه بر تقویت تعامل و همکاری‌های دوجانبه تأکید کردند.

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: