کد خبر: ۲۱۱۰۵۵
تاریخ انتشار: ۰۷:۵۱ - ۳۱ خرداد ۱۴۰۲ - 21 June 2023
مدیر امور روابط عمومی و حوزه مدیریت بانک مسکن آخرین مهلت شرکت در قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک مسکن را پایان تیرماه سال 1402 اعلام کرد.

مدیر امور روابط عمومی و حوزه مدیریت بانک مسکن آخرین مهلت شرکت در قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک مسکن را پایان تیرماه سال 1402 اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا ، مهدی احمدی مدیر امور روابط عمومی و حوزه مدیریت بانک مسکن، با تأکید بر این که بانک مسکن به سنت سال های گذشته، در سال جاری چهل و سومین دوره قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز را اجرایی خواهد کرد، گفت: سپرده گذاران برای شرکت در چهل و سومین دوره قرعه کشی برای افتتاح حساب یا تکمیل موجودی تا پایان تیر ماه مهلت دارند.

احمدی با تأکید بر این که حداقل موجودی جهت شرکت در قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز در دوره جاری، 500هزار ریال خواهد بود، گفت: بدیهی است جهت شرکت در قرعه کشی علاوه بر حفظ حداقل موجودی طی 3 ماه یا 90 روز متوالی، مفتوح بودن حساب و داشتن حداقل موجودی 500 هزار ریال در روز قرعه کشی ضروری است.

مدیر امور روابط عمومی و حوزه مدیریت بانک مسکن در بخش دیگری از صحبت های خود به جوایز چهل و سومین دوره قرعه کشی بانک مسکن نیز اشاره کرد و گفت: بانک مسکن به 84 نفر از برندگان به قید قرعه کمک هزینه خرید خودرو داخلی هریک به مبلغ 1 میلیارد ریال پرداخت خواهد کرد.

وی افزود: 1000کمک هزینه خرید لوازم خانگی تولید داخلی هر یک به مبلغ 500میلیون ریال نیز به دیگر شرکت‌کنندگان در قرعه‌کشی بزرگ حساب های قرض‌الحسنه بانک مسکن در سال جاری اعطا خواهد شد.

احمدی با بیان این که بانک مسکن علاوه بر 3 هزار فقره کمک هزینه 50 میلیون ریال خرید صنایع دستی، به 21 هزار نفر از برندگان قرعه‌کشی نیز جایزه نقدی ده میلیون ریالی پرداخت خواهد کرد، گفت: همچنین هزاران جایزه نقدی دیگر نیز به سپرده گذاران در چهل و سومین قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پرداخت خواهد شد.

مهدی احمدی در پایان تأکید کرد: سپرده گذاران از یک سو در این قرعه کشی شرکت خواهند کرد و از سوی دیگر، از سود معنوی افتتاح حساب های قرض الحسنه بهره مند خواهند شد، تا بانک مسکن را در راستای ایفای مسوولیت های اجتماعی نظیر تجهیز و نوسازی مدارس، کمک به سیل زدگان و زلزله زدگان، کمک به ازدواج زوجین و سایر امور، یاری کنند

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: