کد خبر: ۲۱۰۵۲۶
تاریخ انتشار: ۱۰:۵۳ - ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۲ - 18 May 2023
روز ارتباطات و روابط عمومی را به شما همکار ارجمند تبریک و تهنیت میگویم. تلاش های شما در زمینه بهره گیری از ظرفیتهای گوناگون و گسترده روابط عمومی برای ارتقاء جایگاه و تقویت توانمندیهای بانک توسعه تعاون درخور تشکر و تقدیر است.

مدیر عامل بانک توسعه تعاون طی پیامی فرارسیدن روز روابط عمومی و ارتباطات را تبریک گفت.

محمد شیخ حسینی مدیر عامل بانک توسعه تعاون همزمان با فرارسیدن روز روابط عمومی و ارتباطات ، طی پیامی این مناسبت را به همکاران حوزه روابط عمومی بانک تبریک گفت در این پیام آمده است، روز ارتباطات و روابط عمومی را به شما همکار ارجمند تبریک و تهنیت میگویم. تلاش های شما در زمینه بهره گیری از ظرفیتهای گوناگون و گسترده روابط عمومی برای ارتقاء جایگاه و تقویت توانمندیهای بانک توسعه تعاون درخور تشکر و تقدیر است.

هنر، همت و هویتتان در این جایگاه را با تقوای مومنانه و تخصص متعهدانه پاس دارید چرا که در اینصورت حوزه عمل و وظیفه شما در مجموعه فعالیتها و کنش های روابط عمومی و ارتباطات میتواند تضمین کننده افق های روشن تر در مسیر خدمتگزاری بانک توسعه تعاون به هم-میهنان عزیزمان در سراسر ایران اسلامی باشد. از کوششها و تلاشهایتان در جایگاه جهادگری عرصه تبیین صمیمانه قدردانی می کنم و افزونی توفیقتان را در این آوردگاه خطیر که ضامن تحقق آرمان های خدمت و سعی مسوولانه خواهد بود از محضر پروردگار آرزو میکنم.

همچنین با توجه به تأکید مقام معظم رهبری و دولت خدمتگزار بر اهمیت جهاد تبیین و اختصاص یکی از هفت راهبرد کلان بانک در سال جاری با عنوان "بکارگیری فرآیندهای اقناعی و اطلاع رسانی فراگیر و امید آفرین از خدمات بانک در راستای جهاد تبیین" ، امید دارم که ظرفیتهای علمی و عملی خود را به تمامی مصروف تحقق این امر مهم نمایید .

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: