کد خبر: ۲۱۰۱۸۷
تاریخ انتشار: ۱۴:۵۰ - ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۲ - 07 May 2023
با حضور مدیر عامل، اعضای هیئت مدیره، معاونین، مدیران و روسای مناطق و حوزه ها، جلسه تجزیه و تحلیل عملکرد سه ماهه پایان سال گذشته در ساختمان مرکزی موسسه برگزار شد.

با حضور مدیر عامل، اعضای هیئت مدیره، معاونین، مدیران و روسای مناطق و حوزه ها، جلسه تجزیه و تحلیل عملکرد سه ماهه پایان سال گذشته در ساختمان مرکزی موسسه برگزار شد.

در ابتدای این جلسه، آقای طحان، معاونت امور شعب، گزارشی از عملکرد سه ماهه پایان سال ۱۴۰۱ مناطق، حوزه ها و شعب را تشریح کرد.

در ادامه، مدیر عامل موسسه اعتباری ملل، ضمن تبریک "روز کارگر" و ارج نهادن به این قشر پرتلاش و نیز گرامیداشت "روز معلم"، گفت: معلمان بزرگوار، اخلاق، علم، منش و الفبای زندگی را به تک تک ما آموختند. باید قدرشناس زحمات و محبتهای آنان باشیم؛ چراکه بعد از پدر و مادر، معلمان، از جایگاه بالا و ویژه ای برخوردار هستند. بزرگان دین ما، همواره ارزشهای مقام معلم را به ما یادآوری کردند. بدون شک، تکریم معلمان زحمتکش، دلسوز، صادق و پاک، از ضروریات است و باید قدرشناس بود.

ایشان، ضمن تشریح عملکرد مناطق، حوزه‌ها و شعب سراسر کشور افزود: درمسیر هر هدفی، یک سری موانع و مشکلات بازدارنده وجود دارد. به یقین، با امیدواری، برنامه‌ریزی، استواری، تلاش و همت، می‌توان موانع احتمالی را شناسایی و در جهت حل آنها حرکت کرد. شما آب را در نظر بگیرید. وقتی آب به بن بست می رسد، به دنبال راهی برای ادامه مسیر می گردد تا راههای نفوذ به سفره های زیرزمینی را پیدا کند.

این بازخوردهای فیزیکی در مسیر، به این دلیل است تا آب، از حرکت باز نماند. اینکه در یک ایستگاه متوقف شویم و برنامه ریزی دقیقی برای ادامه مسیر نداشته باشیم، یعنی عدم پیشرفت و توقف در مسیر هدف.

آقای جوادی با اشاره به اینکه موسسه اعتباری ملل، به عنوان اولین موسسه مالی خصوصی، از جایگاه ویژه‌ای در نظر هموطنان عزیز برخوردار است، گفت: بر اساس کارشناسیهای صورت گرفته شده، حدود ۹۰ درصد اقتصاد کشور،با محوریت نظام بانکی است. این ما هستیم که به عنوان اعضای خانواده نظام بانکی، باید از فرصتهای پیش آمده بالاترین استفاده را ببریم. یکی از این فرصت ها تعامل مطلوب با مشتریان به منظور جمع آوری وجوه و پرداخت تسهیلات به فعالان اقتصادی برای رشد تولید، توسعه و آبادانی کشور عزیزمان است.

مدیرعامل موسسه اعتباری ملل، بیداری و هوشیاری در وضعیت فعلی را لازمه کار دانست و گفت: تجمیع منابع، یعنی قطره قطره جمع کردن و هدایت و مدیریت منابع، در جهت آبادانی، تولید، صنعت و اقتصاد کشور.

ایشان افزود: با تکیه بر تجربیات مفید گذشته، در مسیر تحقق اهداف گفت:در سال جدید برنامه ریزی مدونی داشته باشیم. باید به این باور برسیم که در حوزه رقابت، هر فرد یا موسسه ای، مترصد پیشی گرفتن از بقیه و دستیابی به جایگاههای بالاتر است.

آقای جوادی، رعایت اخلاق و همراهی در تحقق هدفها را ضروری دانست و گفت: با توکل به خداوند و تلاش برای اجرای صحیح شعار مقام معظم رهبری در سال 1402،مبنی بر"مهار تورم و رشد تولید" امیدوارانه برنامه ریزی کنیم، و با تلاش مضاعف، بتوانیم رسالت واقعی خود را به مردم، کشور و نظام خودمان نشان دهیم.


مدیر عامل موسسه ملل، در پایان گفت: یکی از داراییهای ارزشمند موسسه ملل، دارا بودن کارکنان فعال، علاقمند، دلسوز، کوشا، پاکدست و صادق است. با دارا بودن این شاخصه ها، انتظار داریم که کارنامه درخشان تری در سال ۱۴۰۲ داشته باشیم.

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: