کد خبر: ۲۰۸۴۴۲
تاریخ انتشار: ۱۱:۲۱ - ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - 02 February 2023
یک فعال بازار طلا و سکه با بیان اینکه حباب سکه تمام بهار آزادی به ۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسیده است، گفت: هفته‌ای که گذشت جزو کم‌نوسان ترین هفته‌های طلا و سکه بود.

بانکداری ایرانی- یک فعال بازار طلا و سکه با بیان اینکه حباب سکه تمام بهار آزادی به ۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسیده است، گفت: هفته‌ای که گذشت جزو کم‌نوسان ترین هفته‌های طلا و سکه بود.

محمد کشتی آرای در گفت‌وگو با تسنیم درباره وضعیت بازار طلا و سکه در روز جاری، اظهار داشت: در هفته جاری قیمت جهانی طلا تغییر خاصی نداشته است و همین امر موجب ثبات نسبی طلا در بازار جهانی شده، در بازار داخلی نیز ثبات نسبی قیمت ارز باعث شد از نوسانات افزایشی یا کاهشی قیمت طلا و سکه کاسته شود.

وی با تأکید براینکه هفته‌ای که گذشت جزو کم‌نوسان ترین هفته‌های طلا و سکه بود؛ افزود: ادامه روند واگذاری سکه در بورس کالا باعث ثبات نسبی حباب سکه هم شده است.حباب هر قطعه سکه در محدوده 3 میلیون و 400 هزار تومان است.

این فعال بازار طلا و سکه گفت: باتوجه به وضعیت بازار ارز و طلای جهانی، پیش بینی می‌شود در روزهای آینده نیز شاهد ثبات نسبی قیمت‌ها در بازار طلا و سکه باشیم.

وی ضمن اشاره به اینکه قیمت اونس جهانی 1927 دلار است، گفت: سکه طرح جدید 24 میلیون و 130 هزار تومان، قیمت سکه طرح قدیم 22 میلیون و 800 هزار تومان، نیم سکه بهار آزادی 14 میلیون و 200 هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی 9 میلیون و 100 هزار تومان و سکه یک گرمی 4 میلیون و 800 هزار تومان قیمت خورده است.

کشتی‌آرای با بیان اینکه تغییرات قیمتی انواع سکه نسبت به ابتدای هفته بسیار کم بوده است، افزود: قیمت طلای 18 عیار 2 میلیون و 105 هزار تومان و قیمت هر مثقال طلا نیز 9 میلیون و 120 هزار تومان است.

برچسب ها: بازار طلا ، ارز ، حباب سکه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: