کد خبر: ۲۰۷۹۸۸
تاریخ انتشار: ۰۸:۱۲ - ۲۱ دی ۱۴۰۱ - 11 January 2023
برای تسهیل در فرآیند دریافت این کارت‌ها برای هواداران، بانک شهر برای نخستین بار در کشور، امکان افتتاح حساب و دریافت کارت‌های هواداری باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس را به صورت غیرحضوری از طریق نرم‌افزار «همراه شهر پلاس» و ارسال به تمام نقاط کشور و تحویل در محل مدنظر هواداران فراهم کرده است.

مدیر امور تحقیقات و توسعه بازار بانک شهر گفت: این بانک مفتخر است در راستای اشاعه فرهنگ ورزش و پشتیبانی از جامعه ورزشی کشور زمینه را برای حمایت هواداران از باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس و بهره‌مندی آنان از برترین خدمات بانکی به‌ویژه در حوزه بانکداری الکترونیک فراهم کند.


رضا قنبرزاده افزود: در همین راستا، هواداران این دو تیم می‌توانند با دریافت کارت هواداری تیم محبوب خود، بدون پرداخت هیچ هزینه اضافه‌ای و صرفا با افزایش موجودی حساب، ضمن انجام فعالیت‌های بانکی و مالی روزمره، از تیم‌های محبوب خویش حمایت و زمینه‌سازخلق درآمد پایدار و مستمر برای این دو تیم باشند. قنبرزاده تصریح کرد: برای تسهیل در فرآیند دریافت این کارت‌ها برای هواداران، بانک شهر برای نخستین بار در کشور، امکان افتتاح حساب و دریافت کارت‌های هواداری باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس را به صورت غیرحضوری از طریق نرم‌افزار «همراه شهر پلاس» و ارسال به تمام نقاط کشور و تحویل در محل مدنظر هواداران فراهم کرده است.

او ادامه داد: علاوه بر این هواداران می‌توانند از طریق مراجه حضوری به هر یک از شعب، باجه‌ها و شهرنت‌های بانک شهر نیز اقدام به دریافت استقلال کارت و پرسپولیس کارت کنند. قنبرزاده گفت: هواداران می‌توانند ضمن استفاده از این کارت‌ها (به‌عنوان یک کارت شتابی) علاوه بر اینکه از مزایای بانکی از جمله دریافت سود، دریافت تسهیلات براساس میانگین حساب و انواع خدمات بانکی به‌صورت حضوری و غیرحضوری برخوردار شوند از مزایای هواداری باشگاه نیز استفاده کنند.

مدیر امور تحقیقات و توسعه بازار بانک شهر، «امکان حضور هواداران برتر بر اساس امتیاز کسب‌شده در محل تمرین و بازدید از باشگاه»، «حضور هواداران برتر بر اساس امتیاز کسب‌شده در مراسم و گردهمایی‌های باشگاه و گرفتن عکس یادگاری با بازیکنان تیم»، «ارائه لوح تقدیر، توپ بازی‌های باشگاه و لباس ورزشی با امضای بازیکنان محبوب به هواداران وفادار برتر»، «ارائه سهام باشگاه به هواداران وفادار برتر با توجه به امتیاز کسب‌شده»، «معرفی ۱۰نفر از هواداران وفادار برتر برای حضور در جایگاه VIP در مسابقات منتخب» و... را از جمله مهم‌ترین مزایایی که دو باشگاه استقلال و پرسپولیس برای هواداران وفادار خویش در نظر گرفته‌اند، عنوان کرد. او افزود: بانک شهر نیز با استفاده ظرفیت شرکت‌های زیر مجموعه خود در تلاش است منافع اقتصادی متنوع و گسترده‌ای را برای هواداران این دو تیم فراهم کند.

نگار کریمی
منبع: بانک شهر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: