کد خبر: ۲۰۶۹۶۹
تاریخ انتشار: ۲۰:۱۲ - ۲۶ آبان ۱۴۰۱ - 17 November 2022
سردار آزمون که از دو ماه قبل با مصدومیت دست و پنجه نرم می‌کند، در آخرین بازی دوستانه تیم ملی مقابل تونس غایب بود.

بانکداری ایرانی- سردار آزمون که از دو ماه قبل با مصدومیت دست و پنجه نرم می‌کند، در آخرین بازی دوستانه تیم ملی مقابل تونس غایب بود.

به گزارش ایسنا، بدون شک سردار آزمون (بهترین گلزن فعلی تیم ملی فوتبال ایران) از ستاره‌های بی‌چون و چرای تیم ملی است و کارلوس کی‌روش و همکارانش برای حضور آزمون در جام جهانی تمام سعی و تلاش خود را به کار بردند.

ستاره ایرانی در تیم بایر لورکوزن که اواسط مهر ماه مصدوم شد، در این مدت زیر نظر پزشکان تیم ملی در امارات و آلمان تمرین کرد و در نهایت در فهرست ۲۵ نفره تیم ملی ایران جای گرفت اما او از زمان مصدومیت در مهر ماه نتوانسته در هیچ دیدار رسمی یا دوستانه‌ای به میدان برود.

بازیکن باتجربه تیم ملی ایران در آخرین بازی دوستانه شاگردان کی‌روش مقابل تونس که روز چهارشنبه (۲۵ آبان) در دوحه برگزار شد، غایب بود و همراه با نیازمند و عابدزاده برای تیم ملی به میدان نرفت تا ابهام درباره وضعیت خود را به حداکثر برساند.

آزمون در شرایطی در جام جهانی به میدان خواهد رفت که آخرین حضور او در زمین مسابقه به هشتم مهر ماه و بازی با بایرن مونیخ بازمی‌گردد که بایر لورکوزن با چهار گل شکست خورد. با این حال آزمون قبل از آن دیدار و در بازی دوستانه مقابل سنگال موفق به گلزنی شده بود.

ابهام درباره وضعیت آزمون/ سردار مقابل انگلیس بازی می‌کند؟

کارلوس کی‌روش در مقاطع مختلف از جمله زمانی که آزمون از تیم ملی خداحافظی کرده بود، نشان داده که به این بازیکن و سبک بازی او علاقه بسیاری دارد و در این سال‌ها او را به سایر مهاجمان از جمله کریم انصاری‌فرد و رضا قوچان‌نژاد ترجیح داده است.

در تمرینات روزهای گذشته، آزمون همراه با سایر بازیکنان به تمرین پرداخته اما به نظر می‌رسد که کی‌روش برای استفاده از این بازیکن تردید دارد و نمی‌خواهد سلامتی او را به خطر بیندازد و شاید به همین دلیل، آزمون مقابل انگلیس غایب باشد و به بازی مقابل ولز و آمریکا برسد.

باید دید تیم ملی روز ۳۰ آبان در ورزشگاه خلیفه دوحه با چه ترکیبی مقابل انگلیس، یکی از مدعیان قهرمانی در جام جهانی ظاهر خواهد شد. آیا آزمون به عنوان بازیکن اصلی یا ذخیره به میدان می‌رود یا خیر؟

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: