کد خبر: ۲۰۶۶۵۵
تاریخ انتشار: ۰۹:۱۵ - ۱۰ آبان ۱۴۰۱ - 01 November 2022
رئیس شعبه بلوار کشاورز بانک توسعه صادرات ایران گفت: این شعبه طی شش ماه اول سال جاری نزدیک به ۲ هزار میلیارد ریال تسهیلات سرمایه در گردش به مشتریان حوزه صنعت، کشاورزی و صنایع تبدیلی پرداخت کرده است. به گزارش روابط عمومی بانک توسعه صادرات ایران، حمید فاضل‌نیا اظهار کرد: این بانک در نیمسال اول سال جاری با تمرکز بر طرح‌های سرمایه‌گذاری، موفق به ساماندهی وضعیت چندین طرح صنعتی از جمله خطوط فولاد‌سازی و آب‌شیرین‌کن صنعتی شرکت فولاد کاوه جنوب کیش و طرح تولید آنژیوکت شرکت پرژیان شده است.

بانکداری ایرانی- رئیس شعبه بلوار کشاورز بانک توسعه صادرات ایران گفت: این شعبه طی شش ماه اول سال جاری نزدیک به ۲ هزار میلیارد ریال تسهیلات سرمایه در گردش به مشتریان حوزه صنعت، کشاورزی و صنایع تبدیلی پرداخت کرده است. به گزارش روابط عمومی بانک توسعه صادرات ایران، حمید فاضل‌نیا اظهار کرد: این بانک در نیمسال اول سال جاری با تمرکز بر طرح‌های سرمایه‌گذاری، موفق به ساماندهی وضعیت چندین طرح صنعتی از جمله خطوط فولاد‌سازی و آب‌شیرین‌کن صنعتی شرکت فولاد کاوه جنوب کیش و طرح تولید آنژیوکت شرکت پرژیان شده است.

وی با ذکر این مهم که وصول مطالبات بانک در دستور کار این شعبه قرار دارد، گفت: از آغاز سال تا پایان شهریورماه، بالغ بر یک میلیون و ۱۵۰ هزار دلار ارز در این شعبه خریداری و یک میلیون و ۱۴۷ هزار دلار به مشتریان فروخته شده است. به گفته فاضل‌نیا، شعبه بلوار کشاورز بانک توسعه صادرات ایران، بالغ بر ۲میلیون و ۶۹ هزار دلار بروات ارزی وارداتی و ۱۳ میلیون و ۹۱۷ هزار دلار نیز حوالجات صادره و وارده به مشتریان عرضه کرده است. به گزارش روابط عمومی بانک توسعه صادرات ایران، در شهریور ماه ۱۴۰۱ با حضور آقای دکتر حسینی مدیرعامل بانک، این شعبه به عنوان شعبه اختصاصی دانش‌بنیان معرفی شده است.

فاضلی عملکرد شعبه بلوار کشاورز را در شش ماه نخست سال جاری در حوزه ارائه تسهیلات به دانش‌بنیان‌ها قابل توجه دانست و افزود: از مجموع ۵۶۰ میلیارد ریال درخواست واصله در حوزه دانش‌بنیان، ۳۹۰ میلیارد ریال مصوب و از این میزان مبلغ ۲۰۰ میلیارد ریال به مشتریان پرداخت شده است. همچنین مانده تسهیلات پرداختی شعبه در این مقطع زمانی ۱۶۱۵ میلیارد ریال بوده است. وی با بیان اینکه عمده شرکت‌های دانش‌بنیان مشتری بانک در عرصه سلامت، خدمات فنی و مهندسی و صنعت فعالیت می‌کنند، افزود: در راستای انعقاد تفاهم‌نامه بین بانک و وزارت نفت جهت اعطای تسهیلات تلفیقی از محل منابع جزء ۱ بند الف قانون بودجه سال ۱۴۰۰، درخواست‌های سرمایه در گردش و طرح واصله در دستور کار شعبه قرار دارد و مراحل عملیاتی را طی می‌کند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: