کد خبر: ۲۰۵۴۲۱
تاریخ انتشار: ۱۱:۴۵ - ۰۵ شهريور ۱۴۰۱ - 27 August 2022
مدیرعامل بانک مسکن در جریان بازدید از میز خدمت شعبه مستقل مرکزی:
مدیرعامل بانک مسکن از سودآوری بانک بعد از 5 سال خبر داد و گفت: وام قرض الحسنه ازدواج پرداختی بانک مسکن در سال ۱۴۰۰، ۱۹۲ درصد سهمیه ابلاغی از سوی بانک مرکزی بوده است.

مدیرعامل بانک مسکن از سودآوری بانک بعد از 5 سال خبر داد و گفت: وام قرض الحسنه ازدواج پرداختی بانک مسکن در سال ۱۴۰۰، ۱۹۲ درصد سهمیه ابلاغی از سوی بانک مرکزی بوده است.


به گزار ش خبرنگار پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا ، دکتر محمود شایان مدیرعامل بانک مسکن به مناسبت گرامی داشت هفته دولت ضمن بازدید از میزخدمت شعبه مستقل مرکزی در جریان آخرین وضعیت فعالیت و نحوه ارایه خدمات قرار گرفت.

دکتر شایان در بدو ورود به شعبه مستقل مرکزی آخرین وضعیت منابع،مصارف، پرداخت تسهیلات در حوزه‌های مختلف را از رییس شعبه جویا شد.

در جریان بازدید مدیرعامل از شعبه، محمد تشرفی بازرس کل امور بانک‌ها و بیمه سازمان بازرسی کل کشور با هیات همراه نیز در شعبه مستقل مرکزی بانک حاضر شد و طی نشستی با مدیرعامل بانک مسکن در جریان آخرین وضعیت فعالیت بانک مسکن قرار گرفت.

دکتر محمود شایان در این نشست به برگزاری مجمع بانک اشاره کرد و اظهار داشت: خوشبختانه بانک مسکن بعد از 5 سال به سوددهی رسید و تمام اعضای مجمع از مجموعه کارکنان بانک تشکر کردند.

وی گفت: یکی از مهمترین دلایلی که بانک مسکن بعد از 5 سال سودآور شد، تلاش کارکنان در حوزه‌های مختلف و تحقق هدفگذاری‌ها بود به طوریکه یکی از این اهداف، رشد 42 درصدی منابع است.

مدیرعامل بانک مسکن با اشاره به اینکه عملکرد بانک مسکن در پذیرش واحدهای مسکونی متقاضی تسهیلات طرح نهضت ملی مسکن بیش از سهمیه و تعهدات ابلاغی بوده است، افزود: کل تسهیلات پرداختی بانک در سال گذشته از رشد بیش از 105درصدی نسبت به سال 1399 حکایت دارد.

شایان همچنین به عملکرد بانک در حوزه وام ازدواج اشاره کرد و گفت: طی یکسال گذشته در بانک مسکن بالغ بر 31هزار میلیاردریال وام ازدواج پرداخت شده است.

در این دیدار، محمد تشرفی بازرس کل امور بانک‌ها و بیمه سازمان بازرسی کل کشور اظهارداشت: بانک مسکن در حوزه‌ پرداخت تسهیلات از جمله طرح نهضت ملی مسکن و ازدواج باتوجه به بودجه تخصیصی به این بانک، عملکرد قابل تقدیری داشته است.

وی گفت: بانک مسکن به دلیل توسعه‌ای و تخصصی بودن یک بانک خاص است و بخش زیادی از فعالیت‌های بانک در حوزه صنعت ساختمان متمرکز است.

در پایان این نشست بازرس کل امور بانک‌ها و بیمه سازمان بازرسی کل کشور ضمن اینکه در جریان جزییات عملکرد بانک مسکن قرار گرفت، از مدیرعامل بانک تشکر و قدردانی کرد.

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: