کد خبر: ۲۰۴۲۹۰
تاریخ انتشار: ۰۹:۱۳ - ۱۱ تير ۱۴۰۱ - 02 July 2022
ملک تجاری متعلق به بانک ملت در بازار فرعی بورس کالا پذیرش شد تا طی روزهای آینده نخستین عرضه املاک در سال جاری انجام شود.

ملک تجاری متعلق به بانک ملت در بازار فرعی بورس کالا پذیرش شد تا طی روزهای آینده نخستین عرضه املاک در سال جاری انجام شود.

به گزارش بانکداری ایرانی ، طبق اعلام مدیریت پذیرش و بازاریابی بورس کالا، ملک تجاری متعلق به بانک ملت در آخرین جلسه کمیته عرضه و پس از بررسی مدارک و مستندات پذیرفته شد تا از طریق شرکت توسعه بازاریابی و فروش ماد به صورت یکجا و در بازار فرعی و به عنوان نخستین عرضه املاک در سال جاری انجام شود.

براساس این گزارش، ملک تجاری واقع در تهران به مساحت عرصه و عیان ١١۴.۶ و ٢٨٢.٨ متر شامل زیرزمین، انبار تجاری و طبقه همکف یک واحد تجاری هر کدام به مساحت ١٠٨.۵ متربع و نیم طبقه تجاری داخل مغازه به مساحت ۶۶.٨ متر است.

پیش از این املاک وزارت دفاع، وزارت راه و بانک‌ اقتصاد نوین در بورس کالا عرضه‌ شده بود. از مهم ترین مزیت های معامله املاک و مستغلات نهادهای دولتی و دستگاه های اجرایی، بانکها و شهرداری ها در بورس کالا، ایجاد شفافیت در فرآیند انجام معاملات است. به طوریکه ساز و کار کشف قیمت به صورت حراج بوده و قیمت‌های متقاضیان خرید قابل رصد برای عموم است. ضمن اینکه هنگام پذیرش ملک پیش از برگزاری حراج دقت کافی در مستندات و مالکیت املاک توسط بورس کالا صورت می‌گیرد و تمام مستندات برای عموم قابل رویت است.

انتهای پیام

علی سوری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: