کد خبر: ۲۰۴۰۰۳
تاریخ انتشار: ۱۱:۳۵ - ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ - 15 June 2022
در قالب تفاهمنامه همکاری بین منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام و صندوق توسعه فناوری های نوین، ارائه خدمات مالی و اعطای تسهیلات و ضمانت نامه به شرکت های مستقر در پیام توسعه می یابد.

بانکداری ایرانی- در قالب تفاهمنامه همکاری بین منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام و صندوق توسعه فناوری های نوین، ارائه خدمات مالی و اعطای تسهیلات و ضمانت نامه به شرکت های مستقر در پیام توسعه می یابد.

به گزارش تسنیم استفاده از ظرفیت ها و امکانات طرفین به منظور هم افزایی و ارتقای سطح همکاری های مشترک در زمینه های عمومی و تخصصی از مهم ترین اهداف امضای این تفاهم نامه بوده است.

همچنین ارائه تسهیلات از محل خط اعتباری صندوق نوآوری و شکوفایی، تبصره 18 قانون بودجه 1401 کشور، وجوه اداره شده و ... به شرکتهای مستقر در پیام، خدمات ارزی به شرکت ها، اعطای وام قرض‌الحسنه به کارکنان شرکتها، معرفی فرصت های مناسب جهت سرمایه گذاری و مشارکت در پروژه ها توسط طرفین و همکاری در زمینه ارزیابی و اعتبار سنجی شرکت های متقاضی ورود به پیام از دیگر مفاد این تفاهم نامه است.

ارائه انواع خدمات مشاوره ای در زمینه تجاری سازی، توانمند سازی، توسعه بازار و لیزینگ محصولات شرکت های مستقر در منطقه ویژه اقتصادی پیام و کمک به صدور ضمانت نامه تعهد بازپرداخت تسهیلات، از دیگر مواردی است که در تفاهم نامه مشترک بین پیام و صندوق توسعه فناوری های نوین، عنوان شده است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: