کد خبر: ۲۰۳۹۹۹
تاریخ انتشار: ۱۱:۲۶ - ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ - 15 June 2022
معاون حمل‌ونقل سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای از پیش‌فروش بلیت سفرهای تابستانی به مردم در صورت تایید تزریق واکسن کرونا در سامانه‌های مربوطه خبر داد.

بانکداری ایرانی- معاون حمل‌ونقل سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای از پیش‌فروش بلیت سفرهای تابستانی به مردم در صورت تایید تزریق واکسن کرونا در سامانه‌های مربوطه خبر داد.

به گزارش تسنیم، حمیدرضا شهرکی ثانوی از آمادگی ناوگان عمومی در انجام سفرهای تابستانی خبر داد و با اشاره به این‌که برای این کار تمام ظرفیت‌های کشور به کار گرفته می شود، اظهار کرد: بر این اساس به همه استان‌ها، تشکل‌های صنفی و شرکت‌های حمل و نقل ابلاغ کرده‌ایم و نسبت به تقاضای هموطنان عرضه مناسب انجام خواهد شد.

وی ارتقا و توجه به ایمنی حمل و نقل عمومی را اولویت سازمان در سفرهای تابستانی اعلام کرد و ادامه داد: خوشبختانه سطح واکسیناسیون نیز به حدی رسیده و بر اساس افراد مجاز، مسافرگیری انجام می‌شود.

وی تاکید کرد: برای هر فردی که در سامانه مجاز اعلام شود و واکسن زده باشد، بلیت صادر می‌شود.

معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با بیان اینکه برای سفرهای تابستانی اوج تقاضا وجود ندارد، اظهار کرد: از این رو بلیت‌ها همچون طرح نوروز پیش‌فروش نمی‌شود، اما از روزهای قبل هم به صورت غیرحضوری و هم به صورت حضوری قابل عرضه است و در این زمینه مشکلی وجود ندارد.

برچسب ها: کرونا ، واکسن ، بلیت
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: