کد خبر: ۲۰۳۶۳۶
تاریخ انتشار: ۰۹:۵۶ - ۰۸ خرداد ۱۴۰۱ - 29 May 2022
رئیس اداره سرمایه گذاری شهرداری منطقه ۱۶ تهران در مورد پلمب شهربازی بوستان بعثت توضیحاتی را ارائه کرد.

 بانکداری ایرانی - رئیس اداره سرمایه گذاری شهرداری منطقه ۱۶ تهران در مورد پلمب شهربازی بوستان بعثت توضیحاتی را ارائه کرد.

شهریور در گفت‌وگو با ایسنا، درباره پلمب شهربازی بعثت در منطقه ۱۶ تهران گفت: بوستان بعثت ۵۳ هکتار است که در ۱۲ هزار متر آن شهربازی و بناهای دیگر ساخته شده است.

وی با بیان این که در سال ۹۸ مزایده ای برای انتخاب بهره بردار شهربازی بعثت برگزار شد و نهایتا پیمانکاری انتخاب شد، ادامه داد: قراردادی فی مابین شهرداری و پیمانکار منعقد شد و پیمانکار قول داده بود که ظرف مدت ۶ ماه نسبت به تجهیز شهربازی اقدام کند، اما به دلیل شیوع کرونا نتوانست به تعهداتش عمل کند و مجددا بر روی قرارداد، متممی اضافه شد که بهره برداری از این شهربازی تا ۱۴۰۴ تمدید شود و مجددا هم تاکید کردیم که این شهربازی ۶ ماهه باید تجهیز شود که نشد.

ویرئیس اداره سرمایه گذاری شهرداری منطقه ۱۶ با بیان این که اداره استاندارد از شهربازی بازدید کرد و با توجه به قدیمی بودن و عدم استاندارد دستگاهها نسبت به پلمب آن اقدام کرد، گفت: متاسفانه پیمانکار به تعهدات خود عمل نکرد و دستگاههایی را به این شهربازی آورد که تماما قدیمی بوده و دستگاههایی بوده که ۳۰ سال پیش استفاده می شده است و ارزش استفاده نداشت.

رئیس اداره سرمایه گذاری شهرداری منطقه ۱۶ با تاکید بر این که شهردار منطقه نیز از این شهربازی بازدید کرده و نسبت به تجهیز دستگاههای جدید و رونق این مجموعه تاکید داشتند، افزود: نگاه ما درآمدی نیست بلکه علاقه مندیم که شهربازی بعثت رونق گیرد، اما هنوز سرمایه گذار مناسبی اعلام آمادگی نکرده و سرمایه گذار فعلی نیز باید برود و استانداردهای لازم را کسب کند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: