کد خبر: ۲۰۲۰۵۷
تاریخ انتشار: ۱۴:۱۵ - ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ - 08 March 2022
نشست “تقدیر از خبرنگاران و هم اندیشی با اصحاب رسانه”، عصر شانزدهم اسفند ۱۴۰۰ و در آستانه سال نو، در سالن اجتماعات مرکز فابا برگزار شد.

بانکداری ایرانی- نشست “تقدیر از خبرنگاران و هم اندیشی با اصحاب رسانه”، عصر شانزدهم اسفند ۱۴۰۰ و در آستانه سال نو، در سالن اجتماعات مرکز فابا برگزار شد.

 

به گزارش فابانیوز، در این نشست صمیمی، محمد مراد بیات، مدیر عامل مرکز فابا و دبیر کل رویداد Transaction و سید مسلم یگانه، مدیرعامل موسسه فابا مدیا به تشریح برنامه های مرکز فابا و موسسه فابا مدیا پرداختند و سپس خبرنگاران حاضر در جلسه سوالات و دیدگاه های خود در خصوص برنامه های مرکز فابا را بیان داشتند.

در این نشست که بیش از 40 خبرنگار از رسانه های مختلف کشور حضور داشتند،سخنرانان همچنین بر اهمیت جایگاه ویژه خبرنگاران در ابعاد مختلف از جمله: رونق کسب‌ و کارها، تحول آفرینی، روزآمدی، نگاه به آینده، رقابت سازنده و… تاکید کردند.

 

همچنین در این نشست، چشم انداز و برنامه های سال آینده مرکز فابا اعلام و از خبرنگاران خواسته شد، با تداوم همکاری خود با این مرکز در جریان ‌سازی مناسب و در راستای منافع ملی و مصالح عمومی جامعه مرکز فابا را یاری کنند.

علی سوری
برچسب ها: فابا ، هم اندیشی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: