کد خبر: ۱۹۹۵۷۹
تاریخ انتشار: ۱۰:۵۳ - ۰۸ آذر ۱۴۰۰ - 29 November 2021
از ابتدای سال
مدیر عامل بانک توسعه تعاون از پرداخت 3800 میلیارد ریال قرض الحسنه ازدواج جوانان طی هشت ماهه ابتدایی سال جاری خبر داد.

مدیر عامل بانک توسعه تعاون از پرداخت 3800 میلیارد ریال قرض الحسنه ازدواج جوانان طی هشت ماهه ابتدایی سال جاری خبر داد.

حجت اله مهدیان مدیر عامل بانک توسعه تعاون اظهار داشت: پرداخت قرض الحسنه ازدواج جوانان از مهمترین تکالیف بانک توسعه تعاون است که بانک آن را فراتر از تکلیف، بلکه به عنوان مسئولیت اجتماعی و رویکردی تسهیلی برای آسان‌سازی ازدواج جوانان دنبال می‌کند.

وی افزود: تسریع در فرآیند ثبت نام زوجین، راهنمایی، آسان گیری در تکمیل مدارک مورد نیاز همواره در دستور کار بوده است و شعب بانک حداکثر اهتمام مساعدت را در ارائه این خدمت اعتباری به ذینفعان در نظر دارند.

مهدیان خاطر نشان کرد: 4467 فقره تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج جوانان به میزان 3800 میلیارد ریال طی هشت ماهه ابتدایی سال جاری رداخت گردیده است و 1469 نفر نیز در صف انتظار قرار دارند.

مدیر عامل بانک توسعه تعاون گفت: بانک مرکزی مدیریت دقیق و هدفمندی بر نحوه پرداخت تسهیلات تکلیفی دارد و شبکه بانکی نیز ملزم به پاسخگویی شفاف و ارائه عملکرد هستند. در خصوص وام ازدواج نیز بانک توسعه تعاون با چینش فرآیندی منسجم و سازماندهی ارکان مرتبط، به صورت ماهیانه درخواست‌های ارائه شده در سامانه را با راهنمایی متقاضیان، به مرحله پرداخت می‌رساند و در مقام پاسخ نیز به طور منظم تعداد و ارزش وام پرداختی و تعداد نفرات در صف انتظار را اعلام می‌نمایند.

گفتنی است تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج برای هر یک از زوج‌ها در سال جاری مبلغ 700 میلیون ریال با دوره بازپرداخت ده ساله است. این تسهیلات برای زوج‌های زیر 25 سال و زوجه‌های زیر 23 سال یکصد میلیارد ریال است.

باران ایرمان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: