کد خبر: ۱۹۹۱۴۷
تاریخ انتشار: ۱۱:۱۸ - ۲۳ آبان ۱۴۰۰ - 14 November 2021
بانک دی طرحی تحت عنوان «ویژه بانوان» را برای زنان ایرانی تبیین کرده که با استفاده از آن زنان واجد شرایط امکان دریافت تسهیلات تا سقف ۵۰ میلیون تومان را خواهند داشت.

بانک دی طرحی تحت عنوان «ویژه بانوان» را برای زنان ایرانی تبیین کرده که با استفاده از آن زنان واجد شرایط امکان دریافت تسهیلات تا سقف ۵۰ میلیون تومان را خواهند داشت.

به گزارش بانکداری ایرانی،   این بانک به منظور توسعه طرح‌های مناسبتی و برای انجام مسئولیت‌های اجتماعی در جهت کمک به بالا رفتن جایگاه بانوان در جامعه، طرح تسهیلاتی ویژه بانوان را از اسفند ماه سال گذشته ایجاد کرده است. طبق اعلام وب‌سایت این بانک، همه بانوان شاغل و غیرشاغل با داشتن یک‌سری ویژگی‌ها امکان بهره‌برداری از این طرح را دارند. به منظور استفاده از این طرح بانوان باید یک حساب سپرده قرض‌الحسنه جاری در بانک دی افتتاح کنند.

حداقل در این حساب باید مبلغ ۲ میلیون تومان وجود داشته باشد. این حساب سپرده جاری بدون دسته چک است. بنا به اعلام این بانک برای طرح ویژه بانوان تا سقف ۲۰ میلیون تومان یک ضامن رسمی و تا حداکثر ۵۰ میلیون تومان دو ضامن رسمی و معتبر باید ارائه شود.

تسهیلات یک ماه بعد از ارائه وثیقه‌های موردنظر بانک پرداخت می‌شود. در صورتی که افتتاح‌کننده حساب شاغل باشد و نتواند از مزایای تسهیلات بهره‌مند شود این امکان را دارد تا امتیاز آن را به همسر یا فرزندانش منتقل کند.

سود و اقساط وام ۵۰ میلیون تومانی بانک دی

به منظور بهره‌گیری از این سپرده و قبل از دادن وثایق بانک، حداقل باید سه ماه از مدت زمان سپرده‌گذاری حساب سپرده جاری گذشته باشد. این تسهیلات با نرخ سود ۱۸ درصد و مدت زمان بازپرداخت اقساط ۳۶ ماهه است.

ضمناً برای افتتاح کننده حساب مزایای تخفیفات بیمه‌ای هم در نظر گرفته می‌شود. صاحب حساب سپرده جاری یا همسر و فرزندان ایشان می‌توانند از تخفیفات بیمه بدنه خودرو، بیمه شخص ثالث یا آتش‌سوزی منزل مسکونی تا چندین درصد برخوردار شوند. افراد برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وبسایت بانک دی، بخش خدمات بانکی، مراجعه کنند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: