کد خبر: ۱۹۸۸۸۸
تاریخ انتشار: ۰۸:۵۱ - ۱۷ آبان ۱۴۰۰ - 08 November 2021
«نشان عالی مسوولیت اجتماعی» نخستین دوره جشنواره مسوولیت اجتماعی به پاس حمایت‌ها و خدمات در نقاط محروم کشور به بانک صادرات ایران اهدا شد.

 «نشان عالی مسوولیت اجتماعی» نخستین دوره جشنواره مسوولیت اجتماعی به پاس حمایت‌ها و خدمات در نقاط محروم کشور به بانک صادرات ایران اهدا شد.

به گزارش بانکداری ایرانی،  در این جشنواره که با سخنرانی ویدئویی رئیس انجمن بین‌المللی روابط‌عمومی و رئیس سازمان بین‌المللی مسوولیت اجتماعی همراه بود، ضرورت حمایت روابط‌عمومی برای انجام بهتر و موثر‌تر مسوولیت‌ اجتماعی سازمان‌ها و شرکت‌ها مورد تاکید قرار گرفت.


بانک صادرات ایران با پرداخت سالانه ده‌ها هزار میلیارد تومان وام‌های قرض‌الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه، کمک به مشاغل خانگی کمیته امداد و سازمان بهزیستی، حوادث غیرمترقبه، آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد، اقشار آسیب‌دیده از کرونا، وام ودیعه مسکن مستاجران، قرض‌الحسنه ضروری، بهسازی و نوسازی مسکن و اماکن روستایی را به طور پیوسته در دستور کار دارد و علاوه بر آن طی سال‌های اخیر با مشارکت در بازسازی مناطق زلزله‌زده و سیل زده استان‌های کرمانشاه، لرستان، گلستان، خوزستان، آذربایجان شرقی و سایر نقاط حادثه‌خیز کشور، نقش مهمی در حمایت از مناطق محروم کشور داشته است. همچنین احداث و بازسازی بیش از ٢٠٠ واحد مسکونی، ساخت، بازسازی و تجهیز مدارس و مراکز فرهنگی آسیب‌دیده از حوادث مذکور، از دیگر خدمات بانک صادرات ایران در زمینه مسوولیت اجتماعی بوده است.

تجهیز کتابخانه‌های مناطق محروم از جمله در شهر نیمروز استان سیستان و بلوچستان و اهدای لوازم‌التحریر به دانش‌آموزان مناطق محروم در حالی همه ساله از سوی خیرین بانک صادرات ایران انجام می‌شود که ستاد خیرین مدرسه‌ساز این بانک تاکنون بیش از ٦٥ مدرسه در نقاط مختلف استان‌های محروم احداث کرده است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: