کد خبر: ۱۹۸۷۲۱
تاریخ انتشار: ۱۵:۵۹ - ۱۱ آبان ۱۴۰۰ - 02 November 2021

مدیرعامل بیمه معلم پیامی به مناسبت روز دانش‌آموز صادر کرد ، در عین‌حال برخی اقدامات بیمه معلم در سال ۱۴۰۰ برای آینده‌سازان ایران زمین اطلاع‌رسانی گردید.


در آستانه روز دانش‌آموز، محمدابراهیم تحسیری، مدیرعامل بیمه معلم در پیامی صمیمی روز دانش‌آموز را به آینده‌سازان ایران زمین تبریک گفت ضمن اینکه برخی اقدامات جدید بیمه معلم برای جامعه دانش‌آموزی در سال ۱۴۰۰ اطلاع‌رسانی گردید.

در پیام مدیرعامل بیمه معلم خطاب به دانش‌آموزان آمده است :
ایران زمین بر شانه‌های مقتدر و گام‌های پر قدرت شما استوار است؛ چراکه افراشتن پرچم علم تنها راه توسعه و اقتدار است.
شما عزیزان به عنوان پرچمداران علم و اخلاق در سالهای کرونایی نیز نشان دادید که بر دانش‌افزایی و کسب علم ثابت قدم هستید چراکه تلاش بی‌وقفه شما در کسب کرسی‌های برتر دانشگاهی بر این امر صحه می‌گذارد.
جهان مدیون علم است و بی‌شک شیوع کرونا و تلاش بی‌وقفه دانشمندان آن را ثابت کرد…
اینجاست که پیشرفت ایران اسلامی در سایه علم‌اندوزی و تخصص‌گرایی شما عزیزان رقم می‌خورد.

بیمه معلم نیز طی سال‌های اخیر با انعقاد قرارداد بزرگ خود با وزارت آموزش و پرورش تلاش کرده تا با شما همگام باشد و چتر امنیت خود را بر شما آینده‌سازان ایران بزرگ بگشاید.
امید دارم که این امنیت در طی‌طریق شما را حمایت کند و آرامش و آسایش خاطر به ارمغان آورد. محمدابراهیم تحسیری/ مدیرعامل بیمه معلم

اقدامات جدید بیمه معلم به مناسبت روز دانش‌آموز
بر اساس اعلام معاونت فنی اشخاص و مسئولیت بیمه معلم:
• تعهدات بیمه معلم در قبال دانش‌آموزان به صورت میانگین تا ۶۰ درصد افزایش داشته است.
• پرداخت کمک هزینه عینک جهت ۲۰۰۰ دانش‌آموز در مناطق محروم از اقدامات جدید بیمه معلم می‌باشد.
• پرداخت ۳ برابر تعهد قرارداد ، به والدین شهید علی لندی دانش‌آموز فداکار ایذه‌ای نیز از دیگر اقدامات موثر بیمه معلم در سال ۱۴۰۰ می‌باشد.

دیگر اقدامات بیمه معلم
• انعقاد قرارداد بیمه حوادث دانش‌آموزی در سال تحصیلی ۱۴۰۱ـ۱۴۰۰ و ارائه خدمات بیمه‌ای به بیش از ۱۴,۰۰۰,۰۰۰ نفر دانش‌آموز و فرهنگی نشان می‌دهد که بیمه معلم و وزارت آموزش و پرورش همکاری دوجانبه مطلوبی با یکدیگر داشته‌اند.
• تجهیز مدارس مناطق محروم کشور به وسایل سرمایشی، تجهیز زمین ورزشی برخی مدارس کشور به چمن مصنوعی (به منظور پیشگیری از آسیب حین بازی دانش‌آموزان) از دیگر اقدامات موثر بیمه معلم می‌باشد.
• مشارکت بیمه معلم در ساخت مدرسه در مناطق کم‌بهره‌مند کشور، حرکتی در راه بهبود حوزه آموزش در کشور بوده است.
• به جهت توسعه سلامت اجتماعی و فرهنگی، تولید بازی بیمه‌ای برای گروه سنی ۷ تا ۱۲ سال نیز طی سالهای اخیر در دستورکار بیمه معلم قرار گرفت.
• قابل ذکر است که اهدا تعداد قابل‌توجه دستگاه تبلت به دانش‌آموزان مناطق محروم کشور از مهمترین اقدامات این شرکت بیمه‌ای در دوران کرونا محسوب می‌شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: