کد خبر: ۱۹۶۱۷۲
تاریخ انتشار: ۱۲:۴۷ - ۲۲ تير ۱۴۰۰ - 13 July 2021
مقام مسئول شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با اعلام اینکه فروش اراضی متعلق به شهر فرودگاهی توسط اشخاص ثالث وجاهت قانونی ندارد، گفت: مردم مراقب کلاهبرداران باشند.

 بانکداری ایرانی - مقام مسئول شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با اعلام اینکه فروش اراضی متعلق به شهر فرودگاهی توسط اشخاص ثالث وجاهت قانونی ندارد، گفت: مردم مراقب کلاهبرداران باشند.

به گزارش تسنیم، فیروزه شهبازی اظهار کرد: با توجه به درج آگهی های متعدد فروش اراضی متعلق به شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) علی الخصوص فروش اراضی واقع در منطقه آزاد تجاری و ویژه اقتصادی متعلق به این شرکت در فضای مجازی و غیر آن، مانند سایت های دیوار ، شیپور و ... توسط عده ای افراد سودجو تاکید می‌کنیم نظر به دولتی بودن این شرکت تمامی ساز و کارهای اداری و حقوقی انتقال و واگذاری اراضی متعلق به آن نیز تابع قوانین مربوطه و اساسنامه این شرکت است.

وی افزود: باتوجه به اینکه متولی اراضی مستقر در محدوده طرح مصوب (مانند اراضی محدوده منطقه آزاد و ویژه اقتصادی) از لحاظ واگذاری به اشخاص ثالث یا هرگونه تصرف و یا نقل و انتقال دیگر تحت هر عنوانی بر عهده این شرکت است.

وی ادامه داد: درج چنین آگهی هایی در فضای مجازی و غیر آن توسط اشخاص ثالث، فاقد وجاهت قانونی بوده و در صورت امضای هر گونه قرارداد و پرداخت وجهی نسبت به این اراضی، اشخاص متضرر شده و این شرکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال این معاملات ندارد.

مدیرکل دفتر امور حقوقی و املاک ضمن اعلام غیرقانونی بودن آگهی فروش اراضی مستقر در محدوده طرح مصوب این شرکت به ویژه در منطقه آزاد تجاری و ویژه اقتصادی، همچنین امکان وقوع کلاهبرداری توسط افراد سودجو، این شرکت برای پیشگیری از ورود خسارت آتی به حقوق خود و شهروندان گرامی، تمامی اهتمام خویش را برای جلوگیری از تضییع بیت المال و تعرض به اراضی دولتی به کار خواهد بست و هرگونه مسئولیت حقوقی یا کیفری ناشی از اینگونه اعلامات و آگهی ها، خواه در فضای مجازی و غیر آن متوجه اعلام کنندگان و آگهی دهندگان خواهد بود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: