کد خبر: ۱۹۴۹۰۰
تاریخ انتشار: ۱۵:۳۹ - ۰۳ خرداد ۱۴۰۰ - 24 May 2021
امروز سهامداران شرکت‌های سیمان خزر، ایران مرینوس و سیمان مازندران در بورس و معامله‌گران شرکت‌های توکا رنگ فولاد سپاهان، سرمایه‌گذاری مس سرچشمه و پتروشیمی تندگویان در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

 بانکداری ایرانی - امروز سهامداران شرکت‌های سیمان خزر، ایران مرینوس و سیمان مازندران در بورس و معامله‌گران شرکت‌های توکا رنگ فولاد سپاهان، سرمایه‌گذاری مس سرچشمه و پتروشیمی تندگویان در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

به گزارش تسنیم، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با افت 12هزار و 189واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و 95هزار و 725واحد به کار خود پایان داد و بیش از 4میلیارد و 32میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر 2هزار و 823میلیارد تومان در بیش از 353هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های سیمان خزر، ایران مرینوس و سیمان مازندران بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های فنرسازی خاور، داروسازی کوثر و سیمان بهبهان بیشترین افت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله یک میلیارد و 446میلیون ورقه به‌ارزش 3هزار و 313میلیارد تومان در 143هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 27واحد افت کرد و در ارتفاع 17هزار و 476واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های توکا رنگ فولاد سپاهان، سرمایه‌گذاری مس سرچشمه و پتروشیمی تندگویان بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های زرین معدن آسیا، توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی و مجتمع صنایع لاستیک یزد بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: