کد خبر: ۱۹۴۵۶۵
تاریخ انتشار: ۱۴:۱۲ - ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ - 10 May 2021
بانک کارگشایی به منظور تامین نیازهای خرد مردم، بیش از 302 هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه و جعاله طی سال گذشته پرداخت کرده است.

بانک کارگشایی به منظور تامین نیازهای خرد مردم، بیش از 302 هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه و جعاله طی سال گذشته پرداخت کرده است.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، بانک کارگشایی از واحدهای تابعه بانک ملی ایران به منظور تحقق مسئولیت اجتماعی خود اقدام پرداخت وام قرض الحسنه و تسهیلات جعاله احتیاجات ضروری می کند که علاوه بر آن خدمات دیگری از قبیل نگهداری و حفاظت از طلا و جواهرات مشتریان به ویژه تولیدکنندگان طلا، تخصیص صندوق امانت به مشتریان، افتتاح انواع حساب های بانکی، خدمات بانکداری الکترونیک، حراج سکه با دستور بانک مرکزی به منظور تنظیم بازار و ... نیز به مشتریان ارایه می شود.

تسهیلات قرض الحسنه بانک کارگشایی در ازای ترهین 50 گرم طلا در قالب یک فقره سند 20 میلیون ریالی در هر قرارداد و تسهیلات جعاله در ازای ترهین100 گرم طلا تا سقف 200 میلیون ریال است.

این بانک در یک سال گذشته بالغ بر 238 هزار و 945 فقره تسهیلات قرض الحسنه به ارزش سه هزار و 912 میلیارد ریال جهت نیازهای ضروری متقاضیان اعطا کرده است.

همچنین تعداد 63 هزار و 927 فقره تسهیلات جعاله به ارزش هفت هزار و 427 میلیارد ریال پرداخت شده است.

مدت زمان بازپرداخت تسهیلات قرض الحسنه و جعاله کارگشایی در یک قسط و حداکثر تا یک سال خواهد بود.

شعبه مرکزی بانک کارگشایی در میدان محمدیه تهران قرار دارد.

برای اطلاع از آدرس شعب این بانک می توانید به سایت بانک ملی ایران و بخش خدمات بانکی و بانک کارگشایی مراجعه کنید.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: