کد خبر: ۱۹۳۹۴۱
تاریخ انتشار: ۱۰:۱۳ - ۳۰ فروردين ۱۴۰۰ - 19 April 2021
نخستین نشست سال ۱۴۰۰ مدیران اجرایی شرکت بیمه ایران معین با حضور مدیرعامل، معاونان، مدیران ستادی و روسای شعب این شرکت برگزار شد.

نخستین نشست سال ۱۴۰۰ مدیران اجرایی شرکت بیمه ایران معین با حضور مدیرعامل، معاونان، مدیران ستادی و روسای شعب این شرکت برگزار شد.


داریوش محمدی، مدیرعامل بیمه ایران معین در این جلسه که به صورت آنلاین برگزار شد، با بیان اینکه در سال ۹۹ اتفاقات خوبی برای بیمه ایران معین رقم خورد، افزود: با تلاش‌های هیات مدیره و حمایت سهامداران شرکت، دو مجمع فوق‌العاده برای افزایش سرمایه برگزار شد و به این ترتیب سرمایه شرکت از مبلغ ۲۵۰۰ میلیارد ریال به ۵۶۰۰ میلیارد ریال افزایش یافت و در اواخر سال ۹۹ به ثبت رسید و به این ترتیب ایران معین علاوه بر اینکه از حیث سرمایه کماکان در بین ۱۰ شرکت اول صنعت بیمه قرار گرفت، توانست تمامی شاخص‌ها و شرایط مدنظر بیمه مرکزی را برای تمدید مجوز قبولی اتکایی شرکت فراهم آورد.

وی گفت: سال دشواری را در شرایط سخت اقتصادی متاثر از شیوع ویروس کرونا پشت سر گذاشتیم؛ ولی موفق شدیم از لحاظ حجم فروش، ترکیب پرتفو و سودآوری نتایج مطلوبی را رقم بزنیم.

محمدی با بیان اینکه بیمه ایران معین در سال ۹۹ توانسته است استفاده هوشمندانه‌ای از پتانسیل مجوز قبولی اتکایی داشته باشد، از رسیدن پرتفوی بیمه‌ای این شرکت به مرز هزار میلیارد تومان برای نخستین بار خبر داد.

مدیرعامل بیمه ایران معین در بخش دیگری از سخنان خود اجرای طرح مهر ایران معین را از برنامه‌های اثربخش سال ۹۹ عنوان کرد و یادآور شد: اجرای این طرح که برای نخستین بار در سطح مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و با همکاری یکی از بانک‌های قرض‌الحسنه کشور عملیاتی شد ضمن همراهی با مردم و‌ مساعدت به بیمه‌گذاران در دوران سخت اقتصادی، به معیشت نمایندگان فعال شرکت در این طرح نیز کمک شایانی کرده است.

مدیرعامل بیمه ایران معین ورود به بازار سرمایه را مورد تاکید ویژه سهامدار و از اولویت‌های هیات‌مدیره شرکت در سال جدید عنوان کرد و گفت: در تلاش هستیم که این مهم را باتوجه به مقتضیات بازار سرمایه و با ملاحظه تحقق حداکثری منافع سهامدار محترم اجرایی کنیم.

مدیرعامل بیمه ایران معین همچنین به تشریح جزئیات برنامه‌ها و بودجه در نظر گرفته شده برای سال جدید پرداخت و اظهار امیدواری کرد که همه ارکان شرکت مانند سال ۹۹ با انسجام، همدلی و کار گروهی و تیمی و با تمرکز بر استراتژی‌های اصلی شرکت، اهداف ترسیم‌شده برای سال جدید را تحقق ببخشند و موفقیت‌های جدیدی را رقم بزنند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: