کد خبر: ۱۹۲۷۵۹
تاریخ انتشار: ۰۸:۳۱ - ۲۱ اسفند ۱۳۹۹ - 11 March 2021
امروز سهامداران شرکت‌های لبنیات پاک، تولید محور خودرو و سیمان داراب در بورس و معامله‌گران شرکت‌های گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی، شیر پاستوریزه پگاه گلپایگان و بیمه سامان در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

بانکداری ایرانی-امروز سهامداران شرکت‌های لبنیات پاک، تولید محور خودرو و سیمان داراب در بورس و معامله‌گران شرکت‌های گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی، شیر پاستوریزه پگاه گلپایگان و بیمه سامان در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

به گزارش تسنیم، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با افت 3هزار و 365واحدی در ارتفاع یک میلیون و 206هزار و 781واحد به کار خود پایان داد و بیش از 4میلیارد و 391میلیون سهم و حق‌تقدم به‌‌ارزش 5هزار و 241میلیارد تومان در 527هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های لبنیات پاک، تولید محور خودرو و سیمان داراب بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های بانک پارسیان، بیمه پارسیان و گروه صنعتی سپاهان بیشترین افت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 950 میلیون ورقه به‌ارزش 19هزار و 388میلیارد تومان در 176هزار نوبت، آیفکس 37واحد افت کرد و در ارتفاع 17هزار و 81واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی، شیر پاستوریزه پگاه گلپایگان و بیمه سامان بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های سرمایه‌گذاری توسعه و عمران استان کرمان، گروه توسعه مالی مهر آیندگان و پتروشیمی تندگویان بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: