کد خبر: ۱۹۲۶۴۳
تاریخ انتشار: ۱۱:۲۹ - ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - 08 March 2021
ساختمان جدید شعبه کرج بیمه پارسیان در استان البرز را افتتاح گردید

بانکداری ایرانی- ساختمان جدید شعبه کرج بیمه پارسیان در استان البرز را افتتاح گردید

به گزارش بانکداری ایرانی به نقل ز روابط عمومي بيمه پارسيان، با توجه به اهميت مشتری مداری به عنوان يكي از اهداف مهم این شرکت و توسعه خدمات بيمه‌اي که همواره مد نظر بوده است، ساختمان جديد شعبه اين شركت در استان البرز، شهرستان کرج به بهره برداری رسید.

بر اساس این گزارش، در مراسم افتتاحیه که با حضور آقای اویارحسین نایب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه پارسیان و تنی چند از معاونین، مدیران، کارشناسان و نمایندگان این شرکت برگزار شد، ایشان ضمن تشریح برنامه های کلان شرکت، تلاش برای رسیدن به پورتفوی پیش بینی شده را بسیار حایز اهمیت دانست.

ایشان همچنین ضمن تأکید بر حسن رفتار با بیمه گزاران و مراجعان در این شعبه و ارایه هر چه بهتر خدمات توسط بیمه پارسیان و لزوم همراهی با روش های بیمه گری روز دنیا گفت: در فضای رقابتی امروز لزوم تقویت تمام جنبه های یک شرکت بیمه به خوبی احساس می شود و ما این مهم را در بیمه پارسیان با تاسیس شرکت هایی همچون بیمه اتکایی پارس و شرکت سرمایه گذاری آتیه پارسیس محقق نمودیم. همچنین برای ارتقا و حفظ جایگاه ارزشمند بیمه پارسیان در صنعت بیمه کشور با اتکا به روش های نوین روز دنیا و تقویت شبکه فروش برای رسیدن به اهداف عالی پیش خواهیم رفت.

ساختمان جدید شعبه کرج بیمه پارسیان در فضای مناسب به منظور دسترسی هر چه بهتر بیمه گزاران به خدمات بیمه پارسیان طراحی و ساخته شده است.

 

 

لیلا فریادرس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: