کد خبر: ۱۹۲۴۰۴
تاریخ انتشار: ۰۹:۲۲ - ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - 03 March 2021
منابع بانک توسعه تعاون در حال حاضر ۲۷۰ هزار میلیارد ریال است و با توجه به گستردگی فعالیت توسعه ای بانک ضروری است منابع دائما در حال افزایش باشد.

 منابع بانک توسعه تعاون در حال حاضر ۲۷۰ هزار میلیارد ریال است و با توجه به گستردگی فعالیت توسعه ای بانک ضروری است منابع دائما در حال افزایش باشد.

حجت‌الله مهدیان مدیرعامل بانک توسعه تعاون گفت: در مقطع کنونی منابع سپرده ای این بانک به میزان ۲۷۰ هزار میلیارد ریال رسیده است و راهبرد بانک بر این است با گستره کیفی خدمات در استان تهران و سایر شهرها شاهد رشد چشمگیرتر در تجهیز منابع بانک و به تبع آن فعالیت توسعه ای در سطح کشور باشیم.


وی افزود: راهبرد بسیاری از بانک‌ها تمرکز ارائه عمده خدمات در شهرهای بزرگ است و البته بانک توسعه تعاون با توجه به رسالت و ماموریت خاص، علاوه بر ارائه خدمات شایسته در شهرهای بزرگ، دامنه خدمات جغرافیایی را به اقصی نقاط کشور گسترده کرده است.

مهدیان خاطر نشان کرد: با توجه به حضور سازمان های دولتی و دفاتر شرکت های خصوصی در استان تهران و نقدینگی بالای موجود در این استان و با توجه به نیاز تعاونگران حاضر در استان تهران به خدمات توسعه‌ای، نیاز بر این بوده که شعب بانک توسعه تعاون در استان تهران و شهر تهران با امکانات و آمادگی بالا در صحنه حضور داشته باشند و بسیاری از نگاه های معطوف به بانک توسعه تعاون متمرکز بر شعب استان تهران است.

مهدیان آگاهی از وضعیت شعب، رسیدگی و توجه به مسائل نیروی انسانی و گره‌گشایی از مشکلات را از مهم‌ترین دغدغه‌های مدیران ارشد بانک عنوان کرد و گفت: آراستگی شعب و زیبایی ظاهری از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و بسیاری از مخاطبان بانک با نگاه به ظاهر بانک، با قوت اطمینان بالاتر بانک را به عنوان نهاد مالی مورد اعتماد خود برمی گزینند.

وی افزود: استان تهران از جهت امکان مذاکره و تعامل با دستگاه‌های اجرایی، تجهیز بهینه منابع، ارائه تسهیلات کارآفرینی گسترده، صدور ضمانت نامه و خدمات تخصصی ارزی با بازار گسترده‌ای روبه‌رو است و به رغم رقابتی بودن فعالیت بانکی در استان تهران، با اتخاذ تدابیر و نقشه راه موثر و برخورداری بانک از امکانات متنوع الکترونیک و ابزارهای بانکداری دیجیتال، فرصت مناسبی برای نقش‌آفرینی شعب تهران و بهره‌مندی از سهم موثر بازار ایجاد شده است.

مدیرعامل بانک توسعه تعاون گفت: همواره مد نظر بوده است واحدهای صف به ویژه شعب استان تهران از اختیار کافی برای مصوبات تسهیلات و خدمات تخصصی برخوردار باشند تا با سرعت بالاتر و کوتاه کردن مراحل اداری، خدمات در کمترین زمان به مشتریان ارائه شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: