کد خبر: ۱۹۰۷۲۸
تاریخ انتشار: ۱۲:۰۵ - ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ - 25 January 2021
مهلت ارسال آثار به دبیرخانه نخستین جشنواره فیلم ۱۲۰ ثانیه‌ای با موضوع تعاون و همدلی که با همکاری بانک توسعه تعاون برگزار می‌شود، تا ۲۵ بهمن‌ماه تمدید شد.

مهلت ارسال آثار به دبیرخانه نخستین جشنواره فیلم ۱۲۰ ثانیه‌ای با موضوع تعاون و همدلی که با همکاری بانک توسعه تعاون برگزار می‌شود، تا ۲۵ بهمن‌ماه تمدید شد.


به گزارش روابط عمومی بانک توسعه تعاون، در نخستین جلسه دبیرخانه اولین جشنواره فیلم ۱۲۰ ثانیه‌ای با موضوع تعاون و همدلی که با حضور محمد کبیری معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دبیران، داوران و اعضای دبیرخانه جشنواره برگزار شد، حاضرین به بیان نقطه نظرات خود جهت برگزاری هرچه بهتر این جشنواره پرداختند.

ازجمله نتایج این جلسه که در محل معاونت امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تشکیل شد، مشارکت همه‌جانبه بانک توسعه تعاون، اتاق تعاون ایران، صندوق ضمانت بخش تعاون و صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، تمدید مهلت ارسال آثار تا ۲۵ بهمن‌ماه 1399، تعیین جوایز نقدی آثار برگزیده اول تا سوم در هر قالب، اختصاص جایزه به دو فیلم با نگاه نو، برگزاری نشست خبری جشنواره با حضور دبیران و داوران جشنواره و همچنین انعکاس فراخوان و اخبار جشنواره به اتحادیه بین‌المللی تعاون ICA بود.

معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این جلسه با اشاره به ضرورت احیا و بازسازی نشان و برند تعاون در ایران، این جشنواره را گامی مهم در این راستا برشمرد.

کبیری همچنین توجه به رویکرد کار ترویجی در بخش تعاون با استفاده از ظرفیت هنرمندان را امری مهم دانست که باید موردتوجه قرار بگیرد.

گفتنی است این جشنواره شامل محورهای تعاونی‌ها و اشتغال زنان، تعاونی و بهبود زندگی، تعاون، کار گروهی و مشارکتی، تعاونی و تولید ملی، نقش هنر در تعاون، نقش تعاون در سلامت و درمان و تعاون، حمایت‌های بانکی و ضمانتی است و علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را در بخش‌های مستند، مستند داستانی، انیمیشن، موشن گرافی و استاب موشن با موضوع تعاون و همدلی به نشانی تهران- خیابان شهید بهشتی - ضلع جنوبی میدان تختی - وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی- طبقه نهم ارسال کنند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: