کد خبر: ۱۸۹۲۵۱
تاریخ انتشار: ۱۴:۴۵ - ۲۷ آذر ۱۳۹۹ - 17 December 2020
معاون هماهنگی توزیع توانیر گفت: ازاین پس هموطنان در سراسر کشور می توانند مشکلات و خرابی های شبکه های توزیع را از طریق "اپلکیشین برق من" یا شماره ۱۲۱ اعلام کنند.

بانکداری ایرانی - به گزارش ایسنا، غلامعلی رخشانی مهر امروز در مراسم در مراسم آغاز عملیات سراسری اصلاح روشنایی معابر کشور ، اظهار کرد: امکان بارگذاری عکس، فیلم و متن در این اپلیکیشن وجود دارد و مشترکان می توانند در صورت مشاهده مشکلات شبکه، خرابی ها و.... نسبت به گزارش آن به صورت لحظه ای اقدام کنند.
وی با بیان اینکه شبکه توزیع برق کشور متشکل از ۶۰۰ هزار کیلومتر شبکه فشار متوسط، ۳۰۰ هزار کیلومتر شبکه فشار ضعیف، و بیش از ۸۰۰ هزار ترانسفور ماتور هوایی و زمینی است، اظهار کرد: این حجم از تاسیسات همواره تعمیر و نگهداری می شود اما امسال به منظور ایجاد هم افزایی بیشتر، ۱۲ برنامه سراسری تنظیم شد تا در قالب آن بتوانیم تعمیرات شبکه را انجام دهیم.
وی ادامه داد: براساس برنامه ریزی صورت گرفته، ۱۲ محور اصلی برای تعمیرات سراسری در پنجشنبه و جمعه آخرهرماه تدوین شده است .
وی ادامه داد: در قالب این برنامه، حدود ۱۲۰۰ اکیپ عملیاتی با شعار مبنایی تامین نیروی برق برای شهروندان و با محوری اصلی که ماهانه اعلام می شود، نسبت به انجام تعمیرات اقدام می کنند.
رخشانی مهر با بیان این که دور بعدی تعمیرات، ویژه تعویض کابل های خودنگهدار و اصلاح شبکه های فرسوده خواهد بود، خاطرنشان کرد: براین اساس در مکان هایی که شبکه ها در حریم هستند و مشکلاتی برای شهروندان ایجاد می کنند، اقدام به اصلاح شبکه خواهد شد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: