کد خبر: ۱۸۸۶۲۲
تاریخ انتشار: ۰۹:۵۰ - ۱۶ آذر ۱۳۹۹ - 06 December 2020
مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده موسسه اعتباری ملل بارعایت پروتکل های بهداشتی براساس اعلام قبلی برگزار و به صورت زنده نیز جهت ملاحظه سهامداران محترم از طریق آدرس اینستاگرام موسسه پخش گردید.

مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده موسسه اعتباری ملل بارعایت پروتکل های بهداشتی براساس اعلام قبلی برگزار و به صورت زنده نیز جهت ملاحظه سهامداران محترم از طریق آدرس اینستاگرام موسسه پخش گردید.


به گزارش بانکداری ایرانی ،  این جلسه پس از قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید و پخش سرود ملی، با انتخاب هیئت رئیسه، رسمیت جلسه توسط ریاست مجمع اعلام و گزارش هیئت مدیره به مجمع قرائت شد.

این جلسه با توجه به لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی ابلاغی از سوی وزارت محترم بهداشت با حضور فیزیکی حداقلی و وکالتی به میزان ۷۱/۸۹ درصد از سهامداران برگزار شد.


در ادامه مدیرعامل محترم موسسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی بویژه سردار دلها حاج قاسم سلیمانی و تسلیت شهادت شهید فخری زاده و تقدیر و تشکر از خادمین و تلاشگران مجاهد نظام سلامت در راه مبارزه با ویروس کرونا یاد و خاطره شهدای سلامت و شهدای شبکه بانکی در میدان عظیم خدمت رسانی به مردم عزیزمان را گرامی داشتند. و در ادامه گزارش عملکرد موسسه در سال مالی منتهی به پایان ۹۸ را به سمع و نظر حاضرین رساندند.


حجت الاسلام جوادی بیان کرد به لطف خداوند و عنایت ائمه اطهار (علیهم السلام) توانسته ایم در ۳۴ سال فعالیت خود شاهد عملکرد مطلوبی باشیم و ضمن رعایت اصل شفافیت و با توجه به قوانین و مقررات ابلاغی از سوی مقامات محترم ناظر تمامی اطلاعات لازم را برای اطلاع عموم در سامانه کدال قرارداده ایم و تلاش کرده ایم موسسه ای زیان ده نباشیم و در این مدت هیچ سالی صورت های مالی زیان ده تجربه نکردیم.


ایشان در ادامه فرمودند تلاش ها برای ثبت افزایش سرمایه از طریق بانک مرکزی در جریان است اما متاسفانه شرایط شیوع ویروس کرونا بعضاً سبب کندی اقدامات شده است که امیدواریم به زودی محقق گردد.


در ادامه نماینده محترم شرکت حسابرسی جناب آقای طباطبایی نسبت به قرائت گزارش حسابرسی سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۹۸ اقدام نمودند که مدیرعامل محترم و قائم مقام ارجمند موسسه توضیحات لازم را در خصوص مواردمطروحه در گزارش حسابرسی بیان نمودند. با قرائت گزارش هیئت مدیره و حسابرس قانونی جهت تصویب از حاضرین رای گیری بعمل آمد و با اکثریت آرا به تصویب رسید.شرکت حسابرسی فریوران راهبرد بعنوان بازرس اصلی و شرکت ایران مشهود بعنوان بازرس علی البدل برای یکسال مالی انتخاب شدند. همچنین روزنامه دنیای اقتصاد بعنوان روزنامه کثیرالانتشار جهت درج آگهی های موسسه انتخاب گردید.

همچنین مجمع با توزیع ۱۴۰ ریال سود به ازای هر سهم موافقت نمود.


لازم به ذکر است نماینده محترم سازمان بورس این جلسه را بصورت زنده از طریق اینستاگرام دنبال و نکته نظراتی را بیان داشتند که به سمع و نظر حاضرین رسید.

لیلا فریادرس
برچسب ها: موسسه ملل ، مجمع
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: