کد خبر: ۱۸۷۳۹۸
تاریخ انتشار: ۱۳:۰۵ - ۱۹ آبان ۱۳۹۹ - 09 November 2020
دبیر شورای هماهنگی بانک‌های دولتی با تاکید براینکه خدمات دهی بانک‌ها تعطیلی ندارد، گفت: همانطور که بانک‌ها در تعطیلات رسمی چون عید نوروز خدمات خود را به مردم ارائه می‌دهند، در صورت تعطیلی به جهت جهش ویروس کرونا هم دستورالعمل تعطیلی خود را بر سایت بار گذاری و باجه کشیک مشخص می‌کنند.

علیرضا قیطاسی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره فعالیت بانک‌ها در صورت تعطیلی تهران، اظهار کرد: بانک‌های دولتی تابع مقررات دولت هستند و با وجود تعطیلات در ایام عید نوروز همچنان فعالیت خود را انجام می‌دهند. آن‌ها باجه کشیک دارند و خدمات بانکی را به مردم ارائه می‌دهند و تعطیلی صد در صدی برای بانک‌ها اتفاق نمی‌افتد.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه خدمات الکترونیکی بانک‌ها تعطیلی ندارد، گفت: برای رفع نیازهای مردم نیز در زمان تعطیلی بانک‌ها باجه کشیک دارند و خدمات را به مردم ارائه می‌دهند.

به گفته دبیر شورای هماهنگی بانک‌های دولتی با توجه به سابقه فعالیت بانک‌ها در تعطیلات رسمی، همه بانک‌ها آمادگی این را دارند تا در زمان تعطیلی تهران در پی جهش شیوع ویروس کرونا دستورالعمل تعطیلات را بر روی سایت خود بار گذاری و باجه کشیک برای خود مشخص کنند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: