کد خبر: ۱۸۴۴۴۷
تاریخ انتشار: ۲۲:۵۰ - ۲۵ شهريور ۱۳۹۹ - 15 September 2020
سازمان برنامه و بودجه کشور ۵۹ نفر از واجدین شرایط را پس از کسب موفقیت اولیه در آزمون کتبی استخدامی به صورت پیمانی استخدام می‌کند.

به گزارش مهر به نقل از سازمان برنامه و بودجه کشور، با توجه به نقش حاکمیتی این سازمان در نظام جمهوری اسلامی ایران از جمله «تهیه و تنظیم برنامه‌های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت کشور»، «تهیه و تنظیم بودجه سنواتی»، «رصد اقدامات انجام شده در قالب قوانین بالادستی از جمله مصوبه شماره ۷۹۲۰۵۴ مورخ ۹۵.۷.۲۷ شورای عالی اداری کشور» و با عنایت به لزوم به‌کارگیری نیروی انسانی متخصص و توانمند و مؤمن به نظام در قالب اهداف شایسته گزینی، در نظر است برای خدمت در ستاد مرکزی و در قالب مشاغل کارشناسی تعداد ۵۹ نفر از واجدین شرایط را پس از کسب موفقیت اولیه در آزمون کتبی به صورت پیمانی استخدام نماید.

این آزمون با عنوان «هشتمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور، سال ۱۳۹۹» از سوی سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می‌شود. واجدین شرایط را پس از کسب موفقیت اولیه در آزمون کتبی و پس از مصاحبه عمومی و تخصصی، معاینات پزشکی و گزینش، به صورت پیمانی استخدام خواهند شد.

افراد علاقمند واجد شرایط می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر، ثبت نام و شرکت در آزمون فوق الذکر تا تاریخ ۹۹.۶.۲۹ به درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org و یا امور منابع انسانی سازمان برنامه و بودجه کشور (جهت راهنمایی) مراجعه نمایند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: