کد خبر: ۱۸۲۴۵۵
تاریخ انتشار: ۱۲:۵۵ - ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - 05 August 2020
روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی روز سه شنبه 14 مرداد در نشست کمیسیون اقتصادی مجلس با مدیران عامل بانک‌های دولتی که به منظور بررسی مشکلات نظام بانکی کشور برگزار شد، شرکت کرد.
  روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی  روز سه شنبه 14 مرداد در  نشست کمیسیون اقتصادی مجلس با مدیران عامل بانک‌های دولتی که به منظور بررسی مشکلات نظام بانکی کشور برگزار شد، شرکت کرد.  

به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی ، در این جلسه مدیران عامل بانک‌های دولتی، خصوصی و نیمه خصوصی مشکلات نظام بانکی در فضای اقتصادی کشور همچون بالا بودن هزینه تسهیلات و بالا بودن هزینه تمام شده تراکنش‌ها در نظام بانکی را مطرح کردند و تاکید داشتند این مشکلات در مجموع هزینه بالایی به نظام بانکی وارد می‌کنند.

بر اساس این گزارش،  مدیران عامل بانک‌ها برای تامین سرمایه در گردش صنایع و توسعه اقتصادی کشور در سال جهش تولید اعلام آمادگی کردند، نمایندگان هم بر مشکلاتی چون تعامل میان فعالان حوزه‌های مختلف صنعتی و بانک‌ها تاکید داشتند.   

این گزارش می افزاید: در این جلسه معمارنژاد معاون وزیر اقتصاد نیز گزارشی درباره وضعیت نظام بانکی، نقش فعلی بانک‌ها در تامین مالی کشور، مانده تسهیلات و مانده سپرده‌ها ارائه کرد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: