کد خبر: ۱۸۱۳۴۵
تاریخ انتشار: ۱۹:۱۵ - ۲۴ تير ۱۳۹۹ - 14 July 2020
مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان از افزایش ۹۰ درصدی بارگیری کالای اساسی از بندر امام (ره) به مقاصد داخلی در بهار امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.
 
 به گزارش تسنیم عادل دریس با تأکید بر استفاده از ظرفیت های حمل و نقل ریلی در این مجتمع بزرگ بندری برای تسریع در روند خروج کالا، رشد پیوسته  حمل  ریلی کالاهای اساسی  در سه ماهه نخست سال جاری را حاصل  هم افزایی این اداره کل و راه آهن جنوب با هدف  تقویت حمل و نقل ریلی عنوان کرد.

دریس در ادامه با اشاره به بارگیری بیش از 5 میلیون تن انواع کالاهای اساسی از انبارهای مجتمع بندری امام خمینی(ره)  به داخل کشور،  از رشد 18 درصدی  آن نسبت  به مدت مشابه در سال گذشته خبر داد.

وی همچنین میزان حمل جاده ای کالاهای اساسی از مبدأ این بندر بزرگ تجاری به مقاصد درون سرزمینی  را  حدود 4 میلیون و 541 هزار تن عنوان کرد که از رشدی 18 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل برخوردار است.

به گزارش تسنیم از ابتدای امسال  تاکنون  88 فروند کشتی حامل 4 میلیون و 616 هزار تن انواع کالای اساسی  در این مجتمع به عنوان بزرگ تجاری که بندری کانون کالای اساسی و نخستین شهر لجستک غلات کشور  تخلیه شده است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: