کد خبر: ۱۶۸۹۴۳
تاریخ انتشار: ۱۲:۵۲ - ۲۴ آذر ۱۳۹۸ - 15 December 2019
در چهارمین دوره ارزیابی انفورماتیک شرکت‌های بیمه کشور ، برترین شرکت های بیمه ای در این حوزه معرفی شدند و بر این اساس شرکت سهامی بیمه "ما" موفق به کسب رتبه سوم شد. .
در چهارمین دوره ارزیابی انفورماتیک شرکت‌های بیمه کشور ، برترین شرکت های بیمه ای در  این حوزه معرفی شدند و بر این اساس شرکت سهامی بیمه "ما" موفق به کسب رتبه سوم شد. .

به گزارش روابط عمومی بیمه "ما" رییس کل بیمه مرکزی با قدردانی از اقدامات شرکت های  بیمه  در زمینه فناوری اطلاعات خاطرنشان کرد: نقش انکارناپذیر توسعه زیرساخت‌های الکترونیک شرکت‌های بیمه برای کاهش میزان تقلبات و تخلفات و بالابردن ضریب نفوذ بیمه در گرو تعامل جدی با سایر ارکان مرتبط است که بر اساس نتایج ارزیابی های صورت گرفته، سه شرکت برتر به خوبی در این مسیر گام برداشته اند.

دکتر سلیمانی با اشاره به پیشگامی صنعت بیمه در تلاش برای ابزارمندی الکترونیک، کسب عناوین برجسته در این عرصه را بیانگر عزم جزم اهالی این صنعت برای مستحکم‌تر جایگاه خود در میان نهادهای پولی و مالی و همچنین بازار سرمایه دانست.

بر اساس این گزارش شهروز مجیدی مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت بیمه "ما"، تندیس و لوح تقدیر را  دریافت کرد.

گفتنی است این ارزیابی ها در حوزه ها و شاخص های مختلف کمی، کیفی و میدانی در طول سال گذشته از طرف مرکز فناوری اطلاعات بیمه مرکزی انجام شده است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: