صنعت و معدن
محک
خیریه همت
کد خبر: ۱۳۱۱۵۹
تاریخ انتشار: ۱۶:۳۰ - ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ - 15 April 2018

فرمانده انتظامی استان گلستان از شناسایی و دستگیری اعضاء باند سرقت خودرو در گلستان و سمنان و اعتراف آنان به 54 فقره سرقت خبر داد.

به گزارش ایسنا و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار «علی‌اکبر جاویدان» اظهار کرد: در پی افزایش سرقت خودرو در برخی نقاط مختلف استان خصوصا در مرکز استان، مراتب شناسایی و دستگیری عوامل سرقت به صورت ویژه در دستور کار ماموران مبارزه با سرقت پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: اعضاء این باند با شناسایی خودروهای سواری خصوصاً پراید که از تجهیزات و وسائل ایمنی برخوردار نبودند در یک فرصت مناسب اقدام به سرقت خودرو می کردند.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: سارقان پس از سرقت خودرو، اقدام به سرقت وسائل و قطعات آن کرده و خودرو را در نقاط خلوت و بیرون از شهر رها می کردند.

جاویدان تصریح کرد: محل هایی که بیشتر سرقت خودرو اتفاق افتاده بود تحت کنترل و مراقبت ماموران قرار گرفت تا اینکه اواخر هفته گذشته با استعلام یک دستگاه سواری پراید، به این نتیجه رسیدند که خودرو مورد نظر سرقتی است.

وی اظهار کرد: طی یک تعقیب و گریز پلیسی خودرو مورد نظر توقیف و راننده و سرنشین خودرو نیز دستگیر شد.

فرمانده انتظامی گلستان با اشاره به تحقیقات صورت گرفته از متهمان در پلیس آگاهی، تصریح کرد: متهمان در تحقیقات تخصصی انجام شده به سرقت خودرو در استان های گلستان و سمنان اقرار و اعتراف کردند با همکاری همدستانشان خودروهایی که از ایمنی کافی برخوردار نبودند را شناسایی و در یک فرصت مناسب اقدام به سرقت این خودروها می کردند.

وی ادامه داد: با تلاش ماموران در یک عملیات 3 همدست سارق و 6 مالخر نیز دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی گلستان یادآور شد: متهمان در تحقیقات تخصصی انجام شده به 54 فقره سرقت خودرو اعتراف کردند که با تلاش ماموران 37 دستگاه خودرو سرقتی کشف و تلاش برای کشف دیگر خودروهای سرقتی همچنان ادامه دارد.
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت