کد خبر: ۷۱۰۷۶
تاریخ انتشار: ۱۴:۳۷ - ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵ - 17 May 2016
چهاردهمین نمایشگاه تخصصی صنعت دام و طیور روز سه شنبه در آئینی با حضور مسئولان شرکت ها و نهادهای مرتبط در محل دائمی نمایشگاه بین المللی استان گلستان در گرگان گشایش یافت.
 چهاردهمین نمایشگاه تخصصی صنعت دام و طیور روز سه شنبه در آئینی با حضور مسئولان شرکت ها و نهادهای مرتبط در محل دائمی نمایشگاه بین المللی استان گلستان در گرگان گشایش یافت.

مدیرعامل نمایشگاه بین المللی گلستان در حاشیه این آئین به خبرنگار ایرنا گفت: در این نمایشگاه 40 شرکت از هفت استان شامل گلستان، اصفهان، خراسان رضوی، تهران، قزوین ، مازندران و البرز حضور دارند. 
مهرداد یزدی افزود: این شرکت ها در فضایی به مساحت 6 هزار مترمربع محصول های تولیدی خود را در زمینه سیستم و تجهیزات مدرن و اتوماتیک سالن های مرغداری، سیستم های نوین رطوبت ساز، انواع باسکول جاده ای و ترازوهای صنعتی و سیستم های توزین، ساخت بونکرهای حمل دان، دستگاه های تصفیه آب صنعتی ویژه کارخانه ها و مرغداری ها و شرکت های تولید کننده کنسانتره و خوراک دام، طیور و آبزیان ارائه کرده اند. 
وی گفت: همچنین شرکت های تولید کننده فرآورده های پروبیوتیک ویژه دام و طیور، صدف معدنی، شرکت های مرتبط با تجهیزات و سیستم های اتوماسیون به منظور تولید دام و طیور با آخرین دستاوردها و تکنیک های روز این صنعت و سیستم های تهویه و سازنده انواع هواکش ها نیز در نمایشگاه حضور دارند. 
یزدی اضافه کرد: این نمایشگاه در مدت چهار روز برگزاری عصرها از ساعت 15 تا 21 برای بازدید علاقه مندان و کارشناسان و تولید کنندگان صنعت دام و طیور دایر است. 
شرکت نمایشگاه های بین المللی استان گلستان در کیلومتر 4.5 بزرگراه گرگان - آق قلا قرار دارد. 
استان مرزی گلستان واقع در شمال ایران از قطب های دامپروری کشور به شمار می رود به طوری که طبق آمار سازمان جهادکشاورزی دارای سه میلیون و 700 هزار واحد دامی است و حدود 900 واحد مرغداری در امر پرورش طیور فعالیت دارند. 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: