کد خبر: ۲۱۸۴۶۵
تاریخ انتشار: ۰۸:۴۴ - ۱۶ تير ۱۴۰۳ - 06 July 2024
آپ‌تریدر سرویس جدید سوپراپلیکیشن آپ است که کاربران با استفاده از آن می‌توانند در بازار سرمایه حضور داشته و به خریدوفروش سهام اقدام کنند. این سرویس در همکاری مشترک شرکت آسان پرداخت با گروه خدمات بازار سرمایه سهم آشنا و شرکت رایان هم‌افزا پیاده‌سازی شده که در حاشیه بیست و هفتمین نمایشگاه الکامپ از آن رونمایی شد.

آپ‌تریدر سرویس جدید سوپراپلیکیشن آپ است که کاربران با استفاده از آن می‌توانند در بازار سرمایه حضور داشته و به خریدوفروش سهام اقدام کنند. این سرویس در همکاری مشترک شرکت آسان پرداخت با گروه خدمات بازار سرمایه سهم آشنا و شرکت رایان هم‌افزا پیاده‌سازی شده که در حاشیه بیست و هفتمین نمایشگاه الکامپ از آن رونمایی شد.

به گزارش روابط‌عمومی آسان پرداخت، باقر صمدی، مدیرعامل آسان پرداخت در این مراسم گفت: «آپ در ابتدای شروع فعالیت خود با مجوز بانک مرکزی به‌عنوان یک شرکت PSP وارد اکوسیستم پرداخت الکترونیک کشور شد؛ اما امروزه سوپراپلیکیشن آپ بیش از ۱۰۰ سرویس در حوزه‌های مالی، گردشگری، بیمه، حمل‌ونقل و… ارائه می‌دهد. تنوع خدمات و پیشرو بودن آپ باعث شده تا بیش از ۴۰ میلیون نصب فعال و ۲۳ میلیون کاربر فعال ماهانه از محصولات آپ استفاده کنند و این نشان‌دهنده اعتماد و مقبولیت سوپراپلیکیشن آپ بین مردم است.»

باقر صمدی ادامه داد: «در تمام این سال‌ها یکی از حوزه‌های جذاب برای ما ارائه خدمات مالی و توسعه آن‌ها است؛ در ابتدا ما خدماتی همچون سامانه سجام را در بستر سوپراپلیکیشن آپ پیاده‌سازی کردیم که پس از استقبال خوب و نیازمندی بیشتر کاربران به تکمیل سبد محصولات مالی، این بخش در مسیر توسعه قرار گرفت. در این مسیر همکاری بین شرکت آسان پرداخت و شرکت سهم آشنا شکل گرفت و سامانه آپ‌تریدر راه‌اندازی شد.»

مدیرعامل آسان پرداخت در توضیح سامانه آپ‌تریدر گفت: «شروع همکاری ما با شرکت سهم آشنا ارائه صندوق‌های سرمایه‌گذاری بود. از امروز کاربران سوپراپلیکیشن آپ می‌توانند به تمام خدمات کارگزاری بورس دسترسی پیدا کنند. با توجه به شرایط اقتصادی کشور، مدیریت دارایی‌ها برای مردم کشور بسیار اهمیت دارد. کاربران می‌توانند با استفاده از سامانه آپ‌تریدر به‌آسانی اقدام به خریدوفروش سهام کرده و بدون دغدغه در بازار سرمایه فعالیت کنند. نگاه شرکت آسان پرداخت در همکاری با شرکت سهم آشنا موضوع همکاری استراتژیک و خلق ارزش تجربه یک پرداخت آسان برای کاربران است.»

به گفته باقر صمدی، شرکت آسان پرداخت به جهت تکمیل‌تر شدن سبد محصولات سوپراپلیکیشن آپ درحال‌توسعه همکاری با مجموعه‌های دیگر است.

شهریار شهمیری مدیرعامل هلدینگ سهم آشنا گفت: «سامانه آپ‌تریدر محصول مشترک کارگزاری سهم آشنا، شرکت آسان پرداخت و شرکت رایان هم‌افزا است. باید توجه داشت سوپراپلیکیشن‌ها نقش مهمی در زندگی مردم دارند؛ همچنین در چند سال اخیر جای خالی ارائه یکپارچه خدمات مالی به‌ویژه در حوزه بورس احساس می‌شد. البته باتوجه‌به رگولاتوری خاصی که در حوزه خدمات مالی وجود داشته و نیاز و انتظارات کاربران را پیچیده می‌کند؛ اما با همراهی و همکاری شرکت آسان پرداخت موفق به انجام این پروژه شده‌ایم. هدف اصلی انجام معاملات و مدیریت ثروت است.»

حسن رضایی‌پور، مدیرعامل کارگزاری سهم آشنا بیان کرد: «با توجه به تحول بازارها و رشد کسب‌وکارهای اینترنتی، شرکت‌های نرم‌افزاری مانند شرکت رایان هم‌افزا، باعث شده‌اند بازار سرمایه رشد و توسعه پرسرعتی را در پیش بگیرد. شرکت آسان پرداخت ارائه‌دهنده سرویس‌های سجامی است و کاربران زیادی سوپراپلیکیشن آپ را در گوشی همراه خود نصب دارند و کارگزاری سهم آشنا نیز سابقه‌ای ۳۰ ساله در بازار سرمایه دارد. ازاین‌رو آپ‌تریدر یک سامانه ویژه برای معامله در بازار سرمایه خواهد بود.»

محمد رضوان مدنی، مدیرعامل شرکت رایان هم‌افزا نیز به افزایش خدمات و محصولات این شرکت اشاره کرد و افزود: «در حال تلاش برای افزایش محصولات و فعالیت آسان‌تر برای مشتریان خود هستیم. همچنین همکاری استراتژیکی را با فعالان حوزه ارتباطات و تکنولوژی در پیش داریم و تلاش می‌کنیم در توسعه و مدل ارائه خدمات با نگاه نوآورانه حرکت کنیم تا مشتریان بازار سرمایه بتوانند خدمات موردنیاز خود را آسان و از طریق درگاه‌های متفاوت دریافت کنند.»

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: