کد خبر: ۲۱۶۲۸۷
تاریخ انتشار: ۱۵:۱۴ - ۱۹ اسفند ۱۴۰۲ - 09 March 2024

 بانکداری ایرانی-درحالی سومین حراج سکه از دقایقی قبل در مرکز مبادله آغاز شده که تاکنون۱۵ هزار سکه ثبت سفارش شده است؛ اما برخی از برنده نشدگان حراج‌های قبلی از عدم استرداد وجهشان گلایه دارند.
اصغر بالسینی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم با اشاره به سومین حراج سکه در روز جاری گفت: سومین حراج ربع سکه از ساعت 12 شروع شده وافرادی که احراز هویت شده و ثبت نام کرده اند می توانند از ساعت12 تا15 سفارش گذاری انجام دهند.

وی گفت: طی 20 دقیقه نخست حراج سه هزار و500 نفر سفارش گذاری کرده و بیش از 15 هزار سکه ثبت سفارش شده است؛ آمار نشان می دهد طی سومین حراج بیش از 68 هزار نفر امکان ثبت سفارش نهایی را داشته باشند.

بالسینی با تاکید براینکه بعد از ساعت 15 دسته بندی متقاضیان انجام می شود به مشکلات برنده نشدگان حراج های قبلی در خصوص استرداد وجه اشاره و تصریح کرد: افرادی که در حارج های قبلی برنده نشده اند مشکلات جزئی در استرداد وجهشان دارند که مربوط به سامانه مرکز مبادله نیست بلکه مشکل از سامانه پرداخت است. البته 95 درصد مشکل استرداد وجه برنده نشدگان حراج های قبلی مرتفع شده و مابقی نیز در حال رفع می باشد.

برچسب ها: سکه ، حراج سکه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: