کد خبر: ۲۱۵۷۲۳
تاریخ انتشار: ۰۹:۰۷ - ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ - 10 February 2024
قیمت بیت‌کوین چهار درصد یا نزدیک به ۲۰۰۰ دلار در یک روز افزایش یافت و همچنین قیمت اتریوم از مرز ۲۵۰۰ دلار عبور کرد.

قیمت بیت‌کوین چهار درصد یا نزدیک به ۲۰۰۰ دلار در یک روز افزایش یافت و همچنین قیمت اتریوم از مرز ۲۵۰۰ دلار عبور کرد.

به گزارش خبرنگار مهر قیمت ارزهای دیجیتال بیت‌کوین چهار درصد یا نزدیک به ۲۰۰۰ دلار در یک روز افزایش یافت و در همین حال، اتریوم از مرز ۲۵۰۰ دلار عبور کرد.

قیمت بیت‌کوین در معاملات روز گذشته با رقم بالای ۴۷ هزار دلار، حرکت صعودی را تجربه کرده که ناشی از احساسات مثبت در مورد رویداد هاوینگ آینده است. علاوه بر این، فعالان بازار از آخرین نظرسنجی شرکت فینتک استرالیایی (Finder) استقبال کرده‌اند که نشان می‌دهد این ارز دیجیتال می‌تواند در ۱۲ ماه آینده به رکورد جدیدی برسد.

حجم بیت‌کوین در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۲۵ درصد افزایش یافته و به ۳۱ تریلیون دلار رسیده، در حالی که ارزش بازار آن پنج درصد صعود کرده است.

مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال در حال حاضر ۱.۷۹ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۲.۷۹ درصد بیشتر شده است. در حال حاضر ۵۱.۹۵ درصد کل بازار ارزهای دیجیتال در اختیار بیت‌کوین است که ۰.۱۷ درصد افزایش روزانه را ثبت کرده است.

حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۷۳.۶۲ میلیارد دلار است که ۲۴.۴۹ درصد افزایش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر ۵.۷۵ میلیارد دلار است که ۷.۸۱ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال بوده و حجم تمام سکه‌های پایدار اکنون ۶۸.۰۹ میلیارد دلار است که ۹۲.۴۹ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال را تشکیل می‌دهد.

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: