کد خبر: ۲۱۵۵۹۱
تاریخ انتشار: ۱۰:۲۰ - ۱۴ بهمن ۱۴۰۲ - 03 February 2024
شرکت بیمه ملت به مناسبت فرارسیدن ایام دهه فجر و ولادت حضرت قائم (عج)، جشنواره تخفیفی میلاد نور را در دو رشته بیمه حوادث انفرادی و بیمه حوادث خانواده برگزار می‌کند.

 بانکداری ایرانی-شرکت بیمه ملت به مناسبت فرارسیدن ایام دهه فجر و ولادت حضرت قائم (عج)، جشنواره تخفیفی میلاد نور را در دو رشته بیمه حوادث انفرادی و بیمه حوادث خانواده برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی بیمه ملت، در این جشنواره، بیمه گزاران می‌توانند با خرید بیمه حوادث انفرادی یا خانواده از تاریخ 12 بهمن آغاز دهه فجر تا 6 اسفند میلاد حضرت قائم (عج)، از 25 درصد تخفیف در حق بیمه نهایی بدون مالیات بهره‌مند شوند.
این جشنواره فرصت مناسبی برای بیمه گذاران است تا با خرید بیمه حوادث، خود و خانواده خود را در برابر حوادث احتمالی محافظت کنند.
بیمه حوادث انفرادی بیمه ملت بیمه نامه‌ای است که با پرداخت حق بیمه‌های اندک بیمه‌گزار را در برابر انواع حوادث حمایت می‌کند و پوشش‌های ارزنده‌ای ارائه می‌دهد.
موضوع مهم و قابل توجه در بیمه حوادث این است که مشتریان می‌توانند این بیمه نامه را تا سن 90 سالگی به صورت کوتاه مدت؛ حداقل 15 روزه، یک ماهه، دو ماهه، سه ماهه، شش ماهه و یا یک ساله خریداری کنند.

موارد تحت پوشش این بیمه‌نامه شامل فوت، نقص عضو و از کارافتادگی جزئی و کلی دائم، هزینه‌های پزشکی، غرامت بستری شدن در مراکز درمانی مجاز بوده و از مهم‌ترین خطرات تحت پوشش این بیمه‌نامه می‌توان به غرق شدن، مسمومیت، تاثیر گاز، بخار و یا مواد خورنده مانند اسید، دفاع مشروع بیمه شده، اقدام به نجات اشخاص و اموال از خطر، سقوط از ارتفاع و … اشاره کرد.

بیمه گزاران و علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان، می توانند با شماره تلفن 021-85333 تماس بگیرند و یا به دفاتر شعب و نمایندگان شرکت در سراسر کشور و سایت بیمه ملت melat.ir مراجعه کنند.

جشنواره “میلاد نور” بیمه ملت آغاز شد/ فرصت طلایی برای خرید بیمه حوادث ملت با تخفیف ویژه  
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: