کد خبر: ۲۱۵۱۳۵
تاریخ انتشار: ۰۹:۲۹ - ۱۸ دی ۱۴۰۲ - 08 January 2024

 بانکداری ایرانی-کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی جدید به کشور گفت:‌ پنجشبنه و جمعه انتظار بارش پراکنده در تهران را داریم.

به گزارش تسنیم، فریبا گودرزی اظهار کرد: امروز و فردا در بیشتر مناطق کشور، جوی آرام پیش‌بینی شده است که این شرایط در شهرهای صنعتی و پرجمعیت، سبب انباشت آلاینده‌های جوی و تداوم آلودگی هوا می‌شود.

وی افزود: اواخر سه‌شنبه، سامانه بارشی جدید از شمال‌غرب وارد کشور می‌شود و در برخی نقاط آذربایجان‌غربی باران و برف آغاز خواهد شد. چهارشنبه نیز بارش‌ها در غرب، شمال‌غرب، دامنه‌های جنوبی البرز و غرب سواحل دریای خزر، ادامه دارد. پنجشنبه در بخش‌هایی از نوار غربی کشور و استان‌هایی واقع در سواحل دریای خزر، دامنه و ارتفاعات البرز و زاگرس مرکزی بارش‌ها ادامه دارد.

به گفته گودرزی، بارش‌ها کماکان تا جمعه ادامه دارد و چهارشنبه و پنجشنه هوا در برخی مناطق، سرد می‌شود. امروز در برخی ساعت‌ها در جنوب‌شرق کشور، وزش باد شدید سبب بروز گرد وخاک خواهد شد. همچنین، آب‌های دریای عمان، امروز و فردا مواج و متلاطم است.

وی با بیان این‌که تهران امروز آسمانی صاف و غبار محلی دارد و از فردا شب وزش باد در پایتخت روی می‌دهد، گفت: پنجشبنه و جمعه انتظار بارش پراکنده در تهران وجود دارد که این شرایط هوای تهران را مطلوب می‌کند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: