کد خبر: ۲۱۳۹۴۶
تاریخ انتشار: ۱۱:۲۶ - ۲۱ آبان ۱۴۰۲ - 12 November 2023
بانک شهر با یک برنامه ریزی منظم و در راستای مولدسازی دارایی ها، توانسته است موفقیتی چشمگیر در میزان وصول مطالبات در حوزه اجرای ثبت به دست آورد.

بانک شهر با یک برنامه ریزی منظم و در راستای مولدسازی دارایی ها، توانسته است موفقیتی چشمگیر در میزان وصول مطالبات در حوزه اجرای ثبت به دست آورد.

به گزارش روابط عمومی بانک شهر، بر اساس اعلام معاونت امور اسناد سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، بیشترین میزان وصولی شش ماهه نخست سال 1402 در شهر تهران مربوط به پرونده های مطالباتی بانک شهر بوده است.

همچنین این معاونت اعلام کرد: حدود 164 هزار پرونده به ارزش بیش از 210 هزار میلیارد ریال مطالبات بانک ها توسط ادارات اجرای اسناد رسمی وصول شده که این میزان نسبت به مدت مشابه سال قبل بیش از 80 درصد رشد در پی داشته است که بیشترین میزان وصولی در میان کلیه بانک ها در شهر تهران مربوط به بانک شهر بوده است.

در همین راستا، مدیر امور حقوقی بانک شهر اذعان داشت: این مهم با همراهی و همکاری تمامی همکاران اداره دعاوی، اجرای احکام و امور ثبتی علی الخصوص کارشناسان حوزه اجرای ثبت محقق شده است.

سیامک جلوه تصریح کرد: مدیریت امور حقوقی بانک شهر از ابتدای سال 1401 و در راستای تخصصی نمودن حوزه های حقوقی و لزوم پیگیری پرونده های مطروحه در ادارات اجرای اسناد رسمی، اقدام به تشکیل حوزه تخصصی اجرای ثبت در اداره دعاوی کرد و با برنامه ریزی های به عمل آمده، ساماندهی این حوزه جهت پیگیری هر چه بیشتر و سریعتر پرونده های مطالباتی بانک را در دستور کار قرار داد.

جلوه خاطرنشان ساخت: روند تخصصی کردن حوزه های مختلف حقوقی جهت تسریع در پیگیری پرونده های مختلف بانک در دستور کار جدی بانک شهر قرار دارد.

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: