کد خبر: ۲۱۳۹۴۵
تاریخ انتشار: ۱۱:۲۴ - ۲۱ آبان ۱۴۰۲ - 12 November 2023
در مراسمی و هم‌زمان با برگزاری دهمین دوره نمایشگاه بورس، بانک، بیمه، خصوصی‌سازی و معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین رویدادهای نمایشگاهی تخصصی صنعت بانکداری، اسمارتیز؛ خدمت جدید بانک شهر رونمایی شد.

در مراسمی و هم‌زمان با برگزاری دهمین دوره نمایشگاه بورس، بانک، بیمه، خصوصی‌سازی و معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین رویدادهای نمایشگاهی تخصصی صنعت بانکداری، اسمارتیز؛ خدمت جدید بانک شهر رونمایی شد.

به گزارش روابط‌ عمومی بانک شهر، در این مراسم که مجتبی توانگر، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی؛ حسام حبیب‌اله، معاون فناوری اطلاعات بانک شهر و جمعی از مدیران ارشد این بانک حضور داشتند از نرم‌افزار اسمارتیز به‌عنوان یک نرم‌افزار جدید و متمایز در حوزه پرداخت هوشمند شهری رونمایی شد.

مجتبی توانگر، رئیس کمیته دانش‌بنیان و اقتصاد دیجیتال مجلس شورای اسلامی در این مراسم تأکید کرد: «آنچه امروز از ارائه خدمات نوآورانه توسط بانک شهر به‌عنوان بانکی جوان در شبکه بانکی کشور می‌بینیم مایه مباهات است.»

توانگر با بیان اینکه موضوع هوشمندسازی شهرها باید به‌صورت ویژه مورد توجه قرار گیرد، گفت: «این مهم می‌تواند به ارائه بهتر خدمات و افزایش رفاه و رضایت‌مندی شهروندان منجر شود.»

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی همچنین بر ضرورت استفاده از زیرساخت‌ها و ظرفیت‌های بانک شهر برای کمک به هوشمندسازی شهرها تأکید کرد.

 

معاون فناوری اطلاعات بانک شهر نیز با بیان اینکه در حال حاضر ارتباطات و تعامل میان این بانک و شهرداری‌ها در بالاترین سطح ممکن قرار دارد، گفت: «در کنار ارائه خدمات پولی و مالی به شهرداری‌ها، این بانک در تلاش برای خلق محصول و انتقال تجربیات با هدف تحقق اهداف شهر هوشمند است. با ارائه این نرم‌افزار توانستیم ایده کیف پول یکپارچه شهری را محقق کنیم. این محصول سرآغازی برای خدمت‌های خلاقانه به شهروندان است.»

اسمارتیز یک نرم‌افزار کاربردی پرداخت هوشمند شهری است که با ایجاد تجربه کاربری متفاوت به شهروندان، خدمات پرداختی شخصی‌سازی‌شده را بر مبنای موقعیت مکانی آنها ارائه می‌دهد. اسمارتیز به‌عنوان دستیار هوشمند شهری، به شهروندان این امکان را می‌دهد تا بتوانند خدمات پرداختی مورد نیاز خود برای زندگی در قالب یک شهروند هوشمند را دریافت کنند. همچنین با ارائه خدمات متنوع به شهرداری‌ها در قالب یک همیار و تسهیلگر در حوزه خدمات پرداخت شهری، به هوشمندتر شدن شهرها و ارائه خدمات ساده‌تر و سریع‌تر به شهروندان کمک می‌کند.

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: