کد خبر: ۲۱۳۸۳۶
تاریخ انتشار: ۱۰:۲۹ - ۱۶ آبان ۱۴۰۲ - 07 November 2023
معاون وزیر نیرو خبر داد؛
بیست و سومین نمایشگاه صنعت برق ۲۳ لغایت ۲۶ آبان برگزار می شود که شاهد ایده و ابتکار جدیدی هستیم که به عنوان جشنواره می تواند نقطه عطفی برای دانشگاهیان و دانش بنیان ها برای صنعت برق باشد.

بانکداری ایرانی-بیست و سومین نمایشگاه صنعت برق ۲۳ لغایت ۲۶ آبان برگزار می شود که شاهد ایده و ابتکار جدیدی هستیم که به عنوان جشنواره می تواند نقطه عطفی برای دانشگاهیان و دانش بنیان ها برای صنعت برق باشد.

به گزارش مهر، همایون حائری، معاون وزیر نیرو در نشست خبری نخستین جشنواره فن بازار و بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت برق گفت: بیست و سومین نمایشگاه صنعت برق ۲۳ لغایت ۲۶ آبان برگزار می‌شود که شاهد ایده و ابتکار جدیدی هستیم که به عنوان جشنواره می‌تواند نقطه عطفی برای دانشگاهیان و دانش بنیان‌ها برای صنعت برق باشد، برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: این دوره از نمایشگاه صنعت برق با حضور ۴۷۴ شرکت داخلی و۱۱۰ شرکت خارجی برگزاری می‌شود که نسبت به سال گذشته افزایش قابل ملاحظه‌ای داشته است.

به گفته معاون وزیر نیرو در نمایشگاه صنعت برق و جشنواره فن بازار محصولات دانش بنیان و مراکز علمی که راستای صنعت برق فعالیت داشته‌اند محصولات خود را ارائه می‌کنند.

حائری درباره استفاده از هوش مصنوعی در صنعت برق، گفت: این فن‌بازار محلی برای ارائه محصولات با پایه هوش مصنوعی برای رشد بیشتر صنعت برق کشورمان خواهد بود.

وی اضافه‌کرد: در زمینه استفاده از هوش مصنوعی در صنعت برق در شروع یک راه بسیار بزرگ هستیم تا در نهایت صنعت برق کشورمان در این بخش هم در جهان مورد توجه قرار گرفته و حرف برای گفتن داشته باشد.

خبر در حال تکمیل است

برچسب ها: وزیر نیرو ، صنعت برق
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: