کد خبر: ۲۱۳۴۰۰
تاریخ انتشار: ۰۸:۰۴ - ۲۳ مهر ۱۴۰۲ - 15 October 2023
با حضور مدیرعامل بیمه دی و معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی،‌ ظرفیت‌های بیمه دی جهت همکاری و انجام امور بیمه‌ای مورد بررسی قرار گرفت.

با حضور مدیرعامل بیمه دی و معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی،‌ ظرفیت‌های بیمه دی جهت همکاری و انجام امور بیمه‌ای مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل بیمه دی؛ طی این جلسه که علاوه‌بر معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی، معاونین توسعه ادارات و مجموعه‌های تابعه وزارت راه و شهرسازی نیز حضور داشتند، مهندس طاهر موهبتی مدیرعامل بیمه دی با اشاره به بضاعت‌های موجود در سازمان متبوعش، آن را مجری مگا پروژه‌های بیمه‌ای در کشور توصیف نموده و اظهار داشت: هدایت و راهبری بزرگترین پروژه‌‌ی درمان تکمیلی کشور توسط بیمه دی، از جمله‌ی این‌موارد است.

مدیرعامل بیمه دی در ادامه‌ی این نشست، با اشاره به اپلیکیشن "دِی‌دار" و دیجیتالی شدن و برخط بودن بسیاری از خدمات این شرکت، تحولات ایجاد شده در بیمه دی را، از اهم‌ مزیت‌های رقابتی این شرکت عنوان کرده و ابراز امیدواری نمود؛ با توجه به تجارب و توانمندهای بیمه دی، تعامل و تفاهم خوبی میان دو مجموعه برقرار گردد.

محمدعلی زهره‌ای معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی نیز در ادامه این نشست افزود: این وزارتخانه برای انتخاب شرکت بیمه‌گر، شاخص‌های تخصصی متعددی، ازجمله سطح توانگری، گستردگی تعداد شعب در استان‌ها‌ و همچنین، پذیرش آنلاین مراکز درمانی و رضایتمندی بیمه‌شدگان پیشین را مدنظر داشته و مورد مطالعه قرار داده بود، که از میان بیمه‌گرهای جنرال، شرکت بیمه دی دارای بهترین شرایط تشخیص داده شده است.

شایان ذکر است؛ در این جلسه قائم مقام، معاونین و مدیران ارشد بیمه دی نیز حضور داشتند.

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: