کد خبر: ۲۱۳۳۷۲
تاریخ انتشار: ۰۸:۰۵ - ۲۲ مهر ۱۴۰۲ - 14 October 2023
یکی از اهداف بانک ایران زمین مشارکت در پروژه‌های ملی و اقتصادی بزرگ کشور است، تا از این طریق نقشی در رشد اقتصاد کشور داشته باشد.

 با حضور رئیس‌جمهوری، آزاد راه چهار فصل شیراز-اصفهان به عنوان یکی از زیباترین جاده‌های کشور به بهره‌برداری رسید.

به گزارش بانکداری ایرانی،  با اعلام معاون وزیر راه و شهرسازی با افتتاح این بزرگراه ۹‌درصد به طول آزاد راه‌های کشور افزوده شده است.

یکی از اهداف بانک ایران زمین مشارکت در پروژه‌های ملی و اقتصادی بزرگ کشور است، تا از این طریق نقشی در رشد اقتصاد کشور داشته باشد.

پروژه آزاد راه شیراز-اصفهان یکی از طرح‌هایی است که می‌تواند موجبات توسعه اقتصادی از طریق اتصال شمال به جنوب کشور (دریا به دریا)، بهبود شرایط حمل‌ونقل، امنیت جاده ای، کاهش زمان، کاهش مصرف سوخت، رشد گردشگری و.... را فراهم کند. ابر پروژه آزادراه شیراز- اصفهان، به عنوان یکی از بزرگ‌ترین آزاد راه‌های کشور پس از ۱۳سال آخر هفته گذشته با حضور رئیس‏‏‌جمهور به صورت رسمی به بهره‏‏‌برداری رسید.

بانک ایران زمین در کنار سرمایه‌گذاری‌های دولتی و بخش‌خصوصی حدود ۵‌درصد از سرمایه‌گذاری این پروژه را انجام داده است.

گفتنی است ، یکی از اولویت‌های مهم بانک ایران زمین، توسعه کسب و کارهای خرد و تولید داخلی است که از طریق ارتقاء خدمات مالی و حمایت از کسب و کارهای نوپا، نوآور و پویا، به بهبود شرایط اقتصادی و اشتغال کشور کمک می ‌کند. در این راستا و با توجه به تحقق اهداف اقتصادی و مالی کشور، بانک ایران زمین با ارایه خدمات گسترده در بخش‌های مختلف اقتصادی، بازرگانی، صنعت و کسب و کار، تلاش دارد تا با ایجاد زیرساخت‌های مالی مناسب، فرصت‌های توسعه را برای کسب و کارهای داخلی فراهم سازد.

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: